Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

Zakupy przez SMS: multimedia, książki i kosmetyki

Zakupy przez SMS: multimedia, książki i kosmetyki

Wyświetlaj:
67anielka3 / 93.159.32.* / 2009-10-30 11:55
zakupy przez sms'a sa swietnym pomyslem, sama juz takie robilam, kupilam kiazke i plyte jednoczesnie, wiec przesylke mialam bezpłatną, nawet jesli zamawia sie tylko jeden produkt, to koszt przesyłki wynosi tylko 7zl, wiec jest niski
anielkaaaaaazz / 93.159.32.* / 2009-10-30 11:54
zakupy przez sms'a sa swietnym pomyslem, sama juz takie robilam, kupilam kiazke i plyte jednoczesnie, wiec przesylke mialam bezpłatną, nawet jesli zamawia sie tylko jeden produkt, to koszt przesyłki wynosi tylko 7zl, wiec jest niski
ewelinka898898 / 93.159.32.* / 2009-10-29 12:29
musze przyznac ze mi chodzenie po sklepach nie przeszkadza, mozna wrecz powiedziec ze jestem zakupocholiczka, jednak pomysl zakupow przez sms'a tez mi sie podoba, nie musze uzywac komputera aby kupic cos z dostawa do domu, koszt dostawy jest bardzo niski, wydaje mi sie ze ogromnym plusem jest tutaj mozliwosc nabycia danego produtku tuz po przeczytniu jego recenzji... to napewno spodoba sie wielu ludziom, juz nie bedzie sie trzeba zastanawiac, gdzie bedzie mozna dany produkt kupic, i po niskiej cenie... jak dla mnie same plusy ...:)

Najnowsze wpisy