Forum Polityka, aktualnościKraj

Zaufanie Polaków do zawodów medycznych niższe niż średnia europejska

Zaufanie Polaków do zawodów medycznych niższe niż średnia europejska

Wyświetlaj:
Azzzzour / 178.37.230.* / 2012-05-06 10:54
Zaraz potem do strażaków albo tramwajarzy. Jak ktoś nie lubi lekarzy, to niech ich oleje. Można się leczyć samemu albo u znachora.
fisch# / 89.186.21.* / 2012-05-06 10:19
a to nie sprzyja ochronie życia, a kasy... zawód lekarza to chyba jeden z piękniejszych bo ratować życie to coś pięknego. U nas jednak ten zawód w głównej mierze wybierany jest dla kasy ! Taki Pan doktór,, może odmówić pomocy dziecku bo nie dostał... piękny zawód i tak ohydne owoce wydaje... Pani doktór .. bo nie Doktor, nie kobieta i nie matka !!! Celowo w publicznym zakładzie zlewa pracę i pacjentów bo dzięki temu w swoim gabinecie ma kolejkę. Ileż to razy doktór potwór szpitalny w prywatnym gabinecie stawał się naszym przyjacielem - Doktór Transformer. Trzeba jednak wierzyć, że są BO SĄ !!! setki lekarzy, którzy dar leczenia wykorzystują dla ludzi. Żywię też nadzieję, że hołota doktorów kiedyś się nachapie i ich etyka tez urośnie.. Dużo zdrowia i radości z pracy dla prawdziwych Lekarzy, Doktorów.
57sk / 89.69.232.* / 2012-05-06 10:30
Racja - nie leczą, a zajmują się głównie robieniem kaski. Oni nas zlewają - my zlewajmy ich, oraz ich "cenną" wiedzę, bardzo dużo tej wiedzy jest już w necie. Zapisałem się do prywatnego gabinetu stomatologicznego celem usunięcia zęba. Przyszedłem o umówionej godzinie i zakomunikowalem doktorowi, że jednak rezygnuję. Trwało to pół minuty. Przy wyjściu recepcjonistka tego przybytku (takową miał: pan doktor przecież nie będzie się zniżał do brania banknotów) skasowala mnie na 50 zł "za poradę". Widocznie miala od niego takie instrukcje. Żyć nie umierać.

Najnowsze wpisy