Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zawisza: Platforma rzuca wyzwiska - nie stawia zarzutów

Zawisza: Platforma rzuca wyzwiska - nie stawia zarzutów

Wyświetlaj:
artr / 83.20.13.* / 2006-07-14 18:46
Jak widzę tego durnego Zawiszę z jego głupawym uśmieszkiem to mam ochotę go palnąć w ten filozoficzny łeb.
crisssssssss / 83.5.199.* / 2008-05-27 23:34
żenada czy to jest profesjonalny komentarz miłośnika PO
a / 83.22.92.* / 2006-07-14 23:10
Sam się palnij w swojego arbuza.
toni / 83.24.250.* / 2006-07-14 21:01
A tak na prawdę, kto to jest, co to są ludzie, kto ich wybrał ??? U Zawiszy trudno ( zresztą u innych PIS-owców też ) dostrzec uśmiech - to jest po prostu mało inteigentny wyraz twarzy. Ale cóż musimy trzymać się razem -może już niedługo???!!!
LP / 83.135.148.* / 2006-07-14 19:27
Ja to wpełni Pana rozumiem ,ten człowiek prezentuje ten sam poziom rozumowania co J. Kurski widocznie ich specjalność to rywalizacja w prześciganiu się idiotyzmów rozumowania jako wykładnia intelektu Ich i poziomu intelektu członków Ich Parti.
Widocznie te dwa talenty to Liderzy koncepcji FILOZOFI TEJ PARTI. Dlatego teraz można rozumieć TEZE Pana Kurskiego mówiącą : głupi lód wszystko kupi w rozumieniu
naiwności członków swojej Parti.
Już kiedyś pisałem że :Te FORUM drukuje mało odpowiedzialne wypowiedzi psełdo
odpowiedzialnych "autorytetów " tak jak w artykule
przez Profesorów od tworzenia "mętnej wody" / mówiąc inaczej wazeliniarskich lizusów jako wykładni Kierunku robienia kariery POLITYCZNEJ w tym Kraju.
To tragiczne że redakcja money.pl wykazuje tak wysokie zainteresowanie pokazywania osób o tak ekstremalnych odchyleniach moralnych jako wykładnia polskiego życia politycznego.
Ursan / 192.85.50.* / 2006-07-14 18:41
Panie pośle, po co to zastanawiające zacietrzewienie? Czy wspomniane posłanki PO wzięly urlop w tych bankach, których pracowały na czas pracy w parlamencie?
Sabre / 2006-07-14 15:58 / Tysiącznik na forum
Kiedyś żartowałem że wystarczy napisać PIS, następnie obrócić kartkę o 180 stopni i otrzymamy SId. Jak widać socjalistyczne rozumowanie pokutuje obecnie najsilniej w PiS.
Tworzenie podmiotów uprzywilejowanych, nie płacących podatków i nie podlegających nadzorowi, nie ma nic wspólnego z gospodarką rynkową, jest powrotem do PZPR.
Uwaga dla ewentualnych klientów Skoków: w bankach, nad ich działalnością czuwa nadzór bankowy, w Skokach, dzięki posłom Pisu, kto? Poseł Gosiewski z posłem Zawiszą?
zdenek / 2006-07-14 16:15 / Tysiącznik na forum
a jak napiszę PO to wychodzi KLD
Sabre / 2006-07-17 08:10 / Tysiącznik na forum
To się nazywa analfabetyzm funkcjonalny. Po prostu nie rozumiesz tego co czytasz.
Anal / 89.151.28.* / 2006-07-14 16:41
i jeszcze ja dopiszę i UW to też ci sami towarzysze
steve / 83.16.97.* / 2006-07-14 15:29
........... zarozumiały filozof - "specjalista" od bankowości
zdenek / 2006-07-14 14:56 / Tysiącznik na forum
oj biedaczek Tusk , prawie rok od wyborów a ten wciąż nie może
sobie i kaczyńskim darować że przegrał wybory.
panie Donaldzie gdyby nie słuchał pan doradców i nie stał się
tak agresywny w czasie kampanii jedne z tych wyborów z pewnością
by pan wygrał a tak nie stanowiłpan przeciwwagi do kampanii
kaczyńskich za bardzo starał się pan być wojowniczy chciał pan
się do nich upodobnić i to pana i PO zgubiło.
Dam panu radę niech pan będzie sobą i nie próbuje (nieudacznie)
udawać kogoś kim pan nie jest. wtedy może coś pan jeszcze
osiągnie .
PS. w parlamentarnych głosowałem na PIS w prezydenckich (po
parlamentarnych) zastanawiałem się czy dla równowagi nie oddać
głosu na pana ale to pan swoim zachowaniem utwierdził mnie w
przekonaniu że może dwóch kaczyńskich to będzie mniejsze zło.
proszę pana aby pan i PO pogodziła się z porażką i żebyście
zaczeli uczciwą pracą pracować na wynik w przyszłych wyborach,
bo awanturnictwem nic nie zdziałacie.
jeśli się zmienicie to kto wie może ja sam ZDENEK pójdę oddać na
was głos.skomentuj
rozwado / 2006-07-14 16:02 / Tysiącznik na forum
Nu da, a w Amerikie negrow bijut.
Dzidek / 83.22.234.* / 2006-07-14 15:21
Ja też panu dam radę :lecz się Pan na nogi bo na rozum juz nie warto. Pan masz obsesję na temat D. Tuska i tyle. Tylko po co Pan pisze na tym forum ? Przecież tu o aspektach ekonomicznych się pisze a nie o psychologii czy psychiatrii.
Jako przeciwnik PiS ( choć nie zwolennik PO) powinienem się cieszyć gdyż PiS z takim elektoratem daleko nie zajedzie. Ale z drugiej strony cierpi inteligencja gdy się takie głupoty czyta .Jak Pan chce zabierać głos to na temat by wypadało. Tymczasem na temat jakim są SKOKi i lobbowanie nz ich rzecz przez przedstawicieli PiS w pańskim wywodzie ,przydługawym i tępym ,nie ma ani słowa!!!. To jest właśnie piękno mózgowców z PiS ,pisać o wszystkim tylko podstawowy temat omijać. Człowieku , Pan w wirtualnym świecie żyje! Pan zapomniał ,że wybory skończyły się jakieś dziewięć miesięcy temu. Ponadto ,pewnie z rozpędu ,zapomniał Pan poruszyć temat niezmiernie istotny dla funkcjonowania naszej ojczyzny jakim jest przeszłość rodziny D. Tuska , w szczególności zaś jego dziadka. To doprawdy karygodne zaniedbanie. Tyle słów a o dziadku nic.
P.S. My tu gadu-gadu ,o tym i o owym a SKOKi dzięki łaskawemu oku władzy rozwijają się prężnie.
ws / 83.31.15.* / 2006-07-14 23:41
Choroba psychosomatyczna w PO zatacza coraz szersze kręgi. Rzuciła się na ich zwolenników
Dzidek / 83.22.234.* / 2006-07-15 00:05
A Pan jesteś lekarz czy co? Skąd u Pana znajomośc takich medycznych pojęć? Ważne jest jedno ;przy tak durnym elektoracie ,który nie potrafi rzeczowo i logicznie dyskutować na temat PiS niebawem zejdzie z politycznej areny.
Tak na marginesie to w komunie wszelkim oponentom przypisywało się choroby ,na ogół te związane z psyche. Co zaś do chorób psychosomatycznych to ostatnia dolegliwość Pana Prezydenta ( która nie pozwoliła mu wziąć udziału w szczycie) była właśnie tego typu chorobą.
zdenek / 2006-07-14 15:59 / Tysiącznik na forum
SOK to pisowska grupa trzymająca władzę .
BANKI to POwska grupa trzymająca władzę .
niech tak będzie
ciekawe która bardziej drenuje kieszenie obywateli
Dzidek / 83.22.234.* / 2006-07-14 18:51
Tu nie chodzi o SOK czy SKOK tu chodzi ,że Pan bredzisz cały czas . Jeszcze raz namawiam na zajęcie się sprawą dziadka Tuska. Ktoś to wreszcie musi zrobić bo to noemal codzienny rytuał zwolenników PiS. A bredzisz Pan również dlatego ,że dzisiaj mówi się o SKOKach nie zaś o bankach. Będzie komisja ,będziemy komentować sprawy dotyczące banków ,zwłaszcza gdy będziemy mieli jakąś wiedzę w tej sprawie. Pan robi wszystko ,żeby jakoś odwlec uwagę od tych SKOKów ( Tusk , banki) i sam nie wiem głupota to jedynie czy Pan siedzisz w tym 'byznesie' po uszy.
ds / 195.205.141.* / 2006-07-14 14:29
Polska miała już ZAWISZĘ, był wprawdzie czarny ale za to honorowy i prawdomówny. Teraz ma białego ale kłamie jak jego kaczki z klubu!!!
JOZO / 83.18.227.* / 2006-07-14 14:29
Panie Zawisza Platworma a na czele Tusk czują ze za Premiera Jarosława Kaczyńskiego i jego rządów pentla im sie zaciska na szyji bo bendzie przyspieszenie i do dupy im sie dobiorą . A nawiasem mówjąc to co to za Opozycjia która wszystko i wszystkich kontestuje i nic im nie odpowiada moim zdaniem to zadarmo pobierają pensje wcale nie małe .. Proponuje ażeby wyborcy przyjżeli sie tym pasożytom i wyrugali takich z Polskiego Sejmu na zbity łeb.
NoF...Ducks / 213.158.197.* / 2006-07-14 13:47
- Jak się nazywają kacze łapy?
- SKOKi!
zdenek / 2006-07-14 15:08 / Tysiącznik na forum
a łapy donalda
bankowa trzecia grupa trzymająca władzę.
BTGTW
tatko / 2006-07-14 14:13 / Tysiącznik na forum
Skoki to chyba zająca łapki... Ale w tym wypadku może tak być.
LESZEK 10 / 83.16.4.* / 2006-07-14 12:07
A ja bym bardzo chciał wiedzieć kto jest właścicielem(ami) SKOK-u ?
zdenek / 2006-07-14 16:16 / Tysiącznik na forum
chyba współwłaścicielem
g / 195.117.40.* / 2006-07-14 11:52
"Platforma mistrzem chuligaństwa politycznego"...
A pan Kurski jest w PO?
tatko / 2006-07-14 14:15 / Tysiącznik na forum
Tak,pan Kurski jest w platformie PiS-U.
antypis2 / 83.16.254.* / 2006-07-14 08:50
Dobrą szkołę mówienia pan Zawisza przeszedł, tylko takich bzdur to już dawno nie słyszałem. Cały ten poPiS jest tylko i wyłącznie dla kasy. Przestańcie lać wodę.
tatko / 2006-07-14 14:17 / Tysiącznik na forum
To się leje,co ma się w głowie.
ws / 83.31.15.* / 2006-07-14 23:44
A ty lejesz z ust to co masz w kiszce
antyPiS / 83.143.40.* / 2006-07-14 08:26
"Platforma rzuca wyzwiska - nie stawia zarzutów" - czyli do prokuratury Platforma przedłożyła wyzwiska i teraz czeka aż zajmie się nimi prokuratura - Zawisza ma ze swoim zdrowiem poważne problemy.
I co, nie miałem racji Marku?: PiS nie będzie miał
tyle klasy co SLD i nie dopuści, aby komisja bankowa zajmowała się SKOKami? PiSklaki to najbardziej pospolite w świecie chamy z chamów i nie ma możliwości, aby na to pozwoliły.
obserwator / 83.20.188.* / 2006-07-14 09:06
do AntyPiS>> widzę, że dla Pana, idolem który może wszystko >>jest PO, ponad 150 posłów opozycji siedzących i nic nie robiących bo praca nie można nazwać: pokrzykiwania, wyzwiska i wiele innych brzydkich rzeczy dziejących sie od ponad roku, aby zmącić wodę, żeby ukryć własne nieróbstwo. Jeżeli Pan tego nie widzi i nie słyszy to smutne, być może celowo Pan pisze nieprawdę. Odróżnienie komentaży pisanych przez ludzi zangażowanych , nawet te które czyta sie zgrzytając zebami, od komentarzy na zamówienie, to wyższa szkoła jazdy, trzeba się stale doskonalić aby nie zagubić drogi. SKOKI to perełka , antidotum na powstrzymanie banków od opłat wyzszych niz w innych krajach europejskich. Biura rachunkowe rozliczaja sie obciazając zleceniodawców ilościa roboczogodzin potrzebnych na wykonanie zlecenia. Tych wszystkich z opozycji ktorzy stosują metody obstrukcji, nalezy im liczyć stracone godziny , aby pokazać, ile podatnicy tracą, na spelnienie urojeń działaczy opozycji, tych na szczycie trójkąta wladzy. Zblizaja sie wybory samorządowe, to SKOKI beda z samorzadami współpracować bo sa najbliżej i tak musi sie stać. Inaczej będzie obowiązywała maksyma która zapamiętałem: wasze ulice nasze kamienice, jak nastąpi niekontrolowany wzrost inflacji i zadłuży sie wszystko po wielokroć i państwo, firmy, samorzady, kredytobiorcy kredytów mieszkaniowych. To utopijna wizja ale tak może sie stać. Wschód pokazuje jak łatwo jest napadać na sąsiadow , że może to odbywać sie bezkarnie, inni patrza i sie uczą, jednak zawsze ofiary są bardziej narażone na przemoc od zarania dziejów.
antyPIS3 / 213.158.197.* / 2006-07-14 11:41
Obserwtorze. Nie kłam albo nie pisz o sprawch których nie znasz. SKOKI wcale nie są tańsze niż banki komercyjne. Są znacznie droższe od tych strasznych banków. Ich głównym rynkiem są wysokooprocentowane pożyczki krótkoterminowe. Są konkurencją dla takiego Providenta, pożyczają ludzią którym nie strcza do 1-szego i to na wysoki procent (sięgający nawet 20%). Poprzednia incjatywa Zawiszy, tzw. ustwa antylichwiarska miała za zadanie wykosić Providenta, i inne podobne spółki z wyłączeniem SKOKów które w ustwie były wymienione jako wuprzywilejowany "polski kapitał". Mamy czysty, chamski TKM, w porównaniu do SLD PiSuarom brakuje tylko klasy, za to nadrabiją bezczelnoścą.
tatko / 2006-07-14 11:04 / Tysiącznik na forum
Od tego jest opozycja,panie Obserwatorze,żeby pokrzykiwała,patrzyła na ręce rządzącym a jeśli ci coś dobrego robią dla kraju - popierała takie pomysły. A że biorą pieniądze i nic nie robią...Rządzący biorą więcej pieniędzy i też nic nie robią, oprócz kłapania dziobami,oczywiście.
Mops / 83.22.234.* / 2006-07-14 09:35
Tak ,trudno Panu odmówić racji. Takie wyzwiska miotane bez przerwy ,te bure suki , łże-elity to przecież PO ;nikt inny. Co z tego ,że akurat Dorn czy Kaczyński to powiedział . Przeciez równie dobrze mógł to zrobic Tusk czy Rokita . Wobec powyższego to PO jest winna co skutecznie zostało dowiedzione powyżej.
Skoki to perełka-i z tym należy się zgodzić . Jak może perełką nie być skoro naszych tak sowicie wynagradza. Pan poseł J. Jędrych od początku kadencji do końca kwietnia br roku otrzymał z kasy SKOKów ponad 160 tys. zł -trzykrotnie więcej niż jego poselskie dochody ( co wynika z deklaracji złożonej przez posła). To ,że p. Jędrych jest posłem zawodowym a mimo to otrzymuje tego typu świadczenia ( oprócz diety poselskiej i dochodami z sejmiku wojewódzkiego) znaczenia wiekszego nie ma. Przecież to nasz poseł a nie np eseldowski. Ponadto i tak wszystkiemu przecież winna jest PO o czym każde dziecko wie.
Pracowitość władzy nie ma granic. Aż 35% przedłożonych przez nią ustaw przeszło pomyślnie proces legislacyjny. To ,że 35% to nie tyle samo co 100% znaczenia większego nie ma . To i tak przecież bardzo dużo.Ponadto gro z tych ustaw przygotowane było jeszcze przez poprzedni rząd. Jak więc takie ustawy wziąć do ręki a co dopiero przeczytać? To dopiero problem! Plan prywatyzacji został wykonany w procentach siedmiu po pierwszym półroczu. Ale tu nie ma się co czepiać .Bo jakby został wykonany np na poziomie 3 % to by lepiej było? Pewnie nie ,więc trzeba się cieszyć z tego co jest. Tym bardziej ,że to nasza władza osiągnęła w pocie czoła te niewątpliwe sukcesy gdy tymczasem wraża PO obija się cały czs.
Koledze Obserwatorowi należy życzyć dalszych ,owocnych obserwacji na chwałę i....w ogóle.
jliber / 212.180.147.* / 2006-07-14 09:25
Jasne że SKOKi to perełka, skoro dzięki odpowiednim ustawom prywatna firma dostaje przywileje jaka żadna inna firma w Polsce nie ma. Nie ma obaw, PiS nie zagubi swojej drogi...
Ryziel / 83.23.130.* / 2006-07-14 10:09
Musi w Polsce powstac polski Bank z kapitałeem polskim,inaczej to jest monopol zagranicy nad niewolnikami Polakami.kto tego nie rozumie jest zdrajcom albo głupkiem
Skoki.Krusy powinny działac na zasadach innych.Hatke próbował zorganizowac Bank Rolniczy to mu Gronkiewicz wspólnie z Balcerowiczem rozbili.
jliber / 212.180.147.* / 2006-07-14 18:58
Jasne, a w Pcimiu Dolnym musi powstać bank z kapiałem pcimowskim, inaczej jest to monopol innych miast nad Pcimiem. Kto tego nie zrozumie, po pierwsze, wie co znaczy słowo monopol, po drugie, co znaczy wolny rynek, po trzecie, nie zapoznał się z ekonomią wykładaną przy budkach z piwem.
Slawa / 213.131.113.* / 2006-07-14 10:55
Hwala Polsce na pochybel zdrajcom gupkom rzydom i pulmozgom!!!!
tatko / 2006-07-14 11:10 / Tysiącznik na forum
Półmózgom ,jeśli już koniecznie Slawa musi używać takich epitetów. Nie jest to w dobrym stylu,ale to już nie moja wina..
Ryziel / 83.23.130.* / 2006-07-14 10:09
Musi w Polsce powstac polski Bank z kapitałeem polskim,inaczej to jest monopol zagranicy nad niewolnikami Polakami.kto tego nie rozumie jest zdrajcom albo głupkiem
Skoki.Krusy powinny działac na zasadach innych.Hatke próbował zorganizowac Bank Rolniczy to mu Gronkiewicz wspólnie z Balcerowiczem rozbili.
ws / 83.31.15.* / 2006-07-14 23:47
Pcim to też Polska. Ale nie każdy Polak jest Patriotą
jliber / 212.180.147.* / 2006-07-14 18:59
Jasne, a w Pcimiu Dolnym musi powstać bank z
kapiałem pcimowskim, inaczej jest to monopol innych
miast nad Pcimiem. Kto tego nie zrozumie, po
pierwsze, wie co znaczy słowo monopol, po drugie,
co znaczy wolny rynek, po trzecie, nie zapoznał się
z ekonomią wykładaną przy budkach z piwem.skomentuj
Mops / 83.22.234.* / 2006-07-14 11:36
I teraz ,w IV RP nieszczęsny Hatka szarpany jest przez organa śledcze. To się nazywa perfidia-utrącili piękny ,narodowy projekt i jeszcze zostawili całą sprawę sądom IV RP.
P.S. Nie mów tego co napisałeś byłym akcjonariuszom oraz klientom WBR bo może być nietęgo.
Marqus / 212.244.249.* / 2006-07-14 10:01
OK , ale dlaczego nie chcą rozciągnąć "przywilejów" na resztę tylko rozwalić konkurencję , która w dodatku ma znikomy wartościowo udział w rynku ????
mom / 87.207.198.* / 2006-07-14 17:28
Jaśnie Pan Poseł powinnien czym prędzej przeczytać ustawę "lobbingową" (Dz.U. z 2005 r. nr 169, poz. 1414). Może wtedy przestałby opowiadać banialuki o niedookreślonych pojęciach i innych niuansach, których nie mogą zgłębić mózgi pisowskie.

Najnowsze wpisy