Forum Polityka, aktualnościKraj

Zdrojewski rozwiał wątpliwości co do zmian w abonamencie

Zdrojewski rozwiał wątpliwości co do zmian w abonamencie

Wyświetlaj:
pola989930 / 178.183.212.* / 2013-05-23 05:54
Wprowadzanie do mediów nieprawdziwych,zmanipulowanych treści jest zaskarżalne.Warto przekazać rozstrzygnięcie Komisji Europejskiej.A wtedy to media zapłacą kary.ZA manipulowanie informacją i rozpowszechnianie nieprawdziwych treści niechaj nabici w butelkę żądają odszkodowania,gwarancja wygranej w sądach.
Czarna Rozpacz / 95.160.169.* / 2012-09-06 15:01
"sprawę utrudnia fakt, że muszą one być zgodne z prawem europejskim." - jak skomentować taką wypowiedź MINISTRA POLSKIEGO RZĄDU?
Zastanawiam się, czy Pan Minister chociaż próbuje zreformować tę żałosną instytucję, czy tylko myśli o kasie dla niej.
emerytttt / 83.10.111.* / 2012-09-06 12:33
TV Publiczna Ograniczyć publiczną do TVP1, TVP Kultura i TVP Polonia - a wtedy starczy. Ograniczyć ilość zatrudnionych do poziomu konkurencji. Zatrudniająca aż 3632 pracowników telewizja publiczna bije na głowę swoich konkurentów - Polsat (862 osoby) i TVN (1532).
Średnia płaca w TVP w 2011 r. wynosiła 6,9 tys. zł brutto. Polsat płacił w ub. roku średnio 6,6 tys. zł. Najlepsze wynagrodzenie zapewniał TVN - aż 8,1 tys. zł. (dane za Pulsem Biznesu).
Jack Mac Lase / 193.200.47.* / 2012-09-05 21:19
Bo jest Telewizja Polska SA, czyli spolka akcyjna, czyli firma w zasadzie prywatna. Czemu ja nalezy wspierac abonamentem a np. Orlenu SA nie?
piotr126 / 77.254.182.* / 2012-09-05 17:17
czego innego można było się spodziewać po Paradzie Oszustów no niczym mnie nie zaskoczył zdrojewski pięć lat myślał i wymyślił że nie da sie nic wymyślić pięć lat psu w dupę i darme branie pensji ministra cokolwiek obiecali to okazuje sie ze się nie da i zasłaniają się unią a nie przyznają że są nie kompetentni gdyby jeszcze zrobili porządek w tym bizancjum jakim jest tvp gdzie rada nadzorcza dyrektorzy programów i prezenterzy zarabiają jak menedżer dużej firmy nic nie robiąc dostają kasę za to że są a może duża restrukturyzacja by się przydała i grupowe zwolnienia i to z tych najwyższych stanowisk bo to generuje straty
tomekkkkkkk / 62.150.30.* / 2012-09-05 09:45
Premier Tusk zlamal prawo namawiajac wpolobywateli do nieplacenia abonamentu. Skandal. Cala PO jest pelne przestepcow. Mlodzi zastanowcie sie komu dajecie sie oglupiac. Tylko sprawiedliwosc moze doprowadzic do rozwoju naszego panstwa.
emerytttt / 83.10.111.* / 2012-09-06 12:36
W terj chwili nie ma wyboru. PO nie ma konkurencji. Można głosować na PO lub na Ruch Palikota. SLD nie ma szans a nikt rozsądny nie będzie głosował na PIS.
barg / 91.193.208.* / 2012-09-05 09:30

Nie jest możliwe finansowanie mediów publicznych z budżetu państwa - mówi minister kultury Bogdan Zdrojewski.

A finansowanie polityków-darmozjadów z rządu i z parlamentu jakoś jest możliwe! Ciekawe, że na finansowanie publicznych mediów nie ma pieniędzy w budżecie, a na opłacanie złodziei na państwowych stołkach zawsze się coś znajdzie - i to jeszcze znajdzie się tyle, że co ciągle sobie premie przyznają!
wolny człowiek / 83.21.252.* / 2012-09-05 09:24
Abonament narusza moje podstawowe prawa obywatelskie!!!!!!!!
Ja może chcę wyłącznie słuchać/oglądać tylko programy komercyjnych stacji, muszę więc mieć odbiornik.
Dzisiejszy stan przymusza mnie do płacenia abonamentu za sam fakt posiadania takiego odbiornika.
Jeśli "publiczni" nadawcy nie wyrażają zgody na "nielegalne" słuchanie/oglądanie ich programów niech zakodują sygnał, tak jak to robią stacje komercyjne w których część programów jest ogólnie dostępna, a część kodowana.
Nie zamierzam płacić za usługę której nie zamawiałem!!!!!!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy