Forum W wolnym czasiePodróże

Zdrowsza alternatywa papierosów

Zdrowsza alternatywa papierosów

Mario312 / 89.64.38.* / 2020-03-19 10:24
Obecnie lepiej zadbać o swoich bliskich i siebie, szczególnie o płuca. Lekarze mówią, że palacze są bardzie podatni na wirusa, więc warto przerzucić się na podgrzewarkę tytoniu. Iqos właśnie wprowadził tańsze urządzenia za 120 zł. Z tym kodem IQOSXX120
Wyświetlaj:
Gerwaz61 / 31.0.26.* / 2021-02-16 12:53
Dla mnie nie ma żadnej zdrowszej wersji. Jarałem przez 20 lat tyle razy próbowałem rzucać i się nie udawało, stwierdziłem, że spróbuję skorzystać z pomocy psychologa. Ku mojemu zdziwieniu terapia bardzo pomogła, nie palę już 2 lata i nie mam zamiaru wracać. Wiem jak sobie z tym radzić gdyby znowu się zachciało. Także polecam psychologa z https://wetalk.pl bo odwalił kawał dobrej roboty, a że sesje są przez internet to każdy może skorzystać z pomocy.
maro321 / 89.78.116.* / 2020-03-24 15:30
IQOS jest super altternatywą. Sam korzystam od dobrych kilku miesięcy i od tego też czasu nie zapaliłem normalnego papierosa. Iqos zupełnie mi wystarcza, nie śmierdzę jak popielniczka i czuję się kondycyjnie znacznie lepiej. Super, że teraz jest ten kod bo moja dziewczyna też chętnie zakupi swoje urządzenie!

Najnowsze wpisy