Forum Polityka, aktualnościKraj

Ziobro chce zmian konstytucji. "Trzeba zlikwidować immunitety"

Ziobro chce zmian konstytucji. "Trzeba zlikwidować immunitety"

Wyświetlaj:
emiliana / 2012-07-23 11:02 / Bywalec forum
tutaj akurat zgadzam się w 100% z posłem Ziobrą, nigdy nie rozumiałam dlaczego immunitety mieć powinni, pzrecież to elita wybrana przez naród, powinna być w ogóle nieskalana i czysta a nie jeszcze chroniona w razie pzrestępstwa
xenon777 / 83.28.140.* / 2012-07-22 21:16
Tiaaa pstre gadanie. O ile immunitet chroni mocno posłów to sytuacja z prokuratorami i sędziami jest zupełnie inna. Sędzia aby wykonywać zawód nie może być karany tzw jak tylko popełni lub jest podejrzany o PRZESTĘPSTWO immunitet jest mu natychmiast cofany i sędzi jeśli jest winny natychmiast traci pracę NA ZAWSZE!!! Sędziowie nie odpowiadają za WYKROCZENIA czyli np mandat za prędkość!!! To jest całość- tyle że trzeba to rozróżniać. A jeśli chodzi o prokuratorów jest to samo i ten o którym mowa jest już zawieszony. Posłowie to inna beczka choć i to się powoli zmienia. Ziobro gra pod publikę a ludziom to pasuje bo jest to popularne. I na całym świecie sędziowie, prokuratorzy mają immunitety aby móc niezawiśle sprawować swój urząd.
Bodeke / 83.238.5.* / 2012-07-22 20:57
I BARDZO DOBRZE.
Panie Ziobro zgadzam się z panem całkowicie w tym temacie.
Artykuł wyjątkowo trafiony,więc nawet nie komentuję.
Chcę tylko dodać,że tak samo interesom Polski szkodzą i rodzą patologie , przywileje dane bankom i bankierom.

Najnowsze wpisy