Forum Forum emerytalneInne

Zmiany w emeryturach mundurowych. Rozpoczęła się debata w Senacie

Zmiany w emeryturach mundurowych. Rozpoczęła się debata w Senacie

Wyświetlaj:
11111* / 77.113.151.* / 2012-05-23 23:19
Jeśli Polacy będą pracowali do 67 roku zycia, to mamy szansę na zwiększenie wzrostu gospodarczego o ponad 5 procent- podkreślał. Ja Polak mam w d u p i e wasz wzrost gospodarczy. Ja Polak chcę godnie żyć i pracować tylko do 60-tki. Wy młodzi ministrowie, żebyście bardzo szybko stracili swoje etaty tam gdzie żeście pracowali a po kadencji żeby was nikt nie zatrudnił. Oby was wasze kobiety zostawiły a wasze dzieci napluły wam w twarz.
zawiedziony / 80.239.242.* / 2012-05-23 23:12
ten cwaniczek wermachtowiec wybrał sobie na ministrusia jakiegoś gogusia , któremu nakazał taką ustawę i tyle w tym temacie,ale to jest zbrodnia na narodzie !
Ceneo / 83.5.207.* / 2012-05-23 22:49
Ja apeluję do Pana Ministra! Młody człowieku podaj się do dymisji!! Przygotujcie Panowie merytoryczny, a nie polityczny projekt zmian. Dokonajcie kompleksowej oceny sytuacji i ekstrapolacji przyszłości, a przede wszystkim zapewnijcie minimum przyzwoitości w kosztach społecznych reformy. Nie może być tak że jedni mają prawa nabyte, a drugich obciąża się kosztami politycznych w istocie zaniechań.
Pan Minister powinien się też zainteresować dlaczego jednio mają zwolnienie chorobowe na poziomie 80% wynagrodzenia, a drudzy 100%.
Ta reforma przeprowadzana jest analogicznie jak sprawa ACTA, z daleko posuniętą arogancją władzy i skończy się analogiczną jak w przypadku ACTA kompromitacją władzy.
Dlaczego w europejskiej przecież Francji wiek emerytalny ma zostać obniżony i powrócić do poziomu 62 lat? Czy ktoś z polskiej partiokracji zadał sobie trud poznania motywów Francuzów?
Szerzej na ten temat: Emerytury - dyskutujmy poważnie na:
frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
rymi / 80.52.169.* / 2012-05-25 18:33
Stalin by tych na wiejskiej uleczył!
ob / 87.64.115.* / 2012-05-23 21:32
Czy to prawda, ze rolnicze renty/emerytury strukturalne nie podlegaja waloryzacji od 2007 r?

Najnowsze wpisy