Forum Polityka, aktualnościKraj

Znamy skład grup w eliminacjach Euro 2012

Znamy skład grup w eliminacjach Euro 2012

Money.pl / 2010-02-07 18:25
Komentarze do wiadomości: Znamy skład grup w eliminacjach Euro 2012.
Wyświetlaj:
ździcho / 87.205.157.* / 2010-02-12 09:48
Jeszcze przed losowaniem władze UEFA zdecydowały, że Gruzja i Rosja oraz Azerbejdżan i Armenia ze względu na napięcia polityczne nie mogą znaleźć się w tej samej grupie eliminacyjnej. Podczas losowania Armenia wpadła na Azerbejdżan, ale kaukaskie reprezentacje automatycznie rozdzielono.
Zatem jeżeli Polska wylosuje KOGOKOLWIEK to trzeba będzie losowanie powtórzyć, bo z tego co wiem Polacy nie lubią NIKOGO i z każdym krajem są skonfliktowani
Rozsadekk / 83.30.155.* / 2010-02-07 21:38
A już myślałem, że panuje bezmyślna zgoda na obłudę i wyzysk ciężko pracujących, przez uprzywilejowańców. Obiema rękami podpisuję się pod wnioskami płynącymi z tego artykułu. Co to za kraj, w którym jednym daje się wczesne "emerytury", do których wolno dorabiać więcej niż zarabia połowa Polaków, a tym ciężko i uczciwie pracującym planuje się przedłużenie czasu pracy...? I to w sytuacji, kiedy pracy już dla pięćdziesięciolatków brakuje, bo m. innymi podbierają ją nie płacący ZUSu , wcześni "emeryci" ?
A ten arogancki krzyk rozpaczy, że ktoś próbuje wyrównać ludzkie prawa w Polsce, że wyzyskiwani próbują bezczelnie upominać się o równe traktowanie...
Najwyższy czas przekształcić wreszcie w porządne państwo tą pseudo feudalną wiochę...
dgen / 2010-02-07 20:41 / Tysiącznik na forum
a czemu nie piszecie jak POwcom idzie budowa obiecanych dróg na euro ?
ździcho / 81.219.152.* / 2010-02-09 09:54
Czemu? Bo to nie na temat. Ale ja o tym bardzo chętnie. Ja sobie zwykły szary piwosz, telewidz i internauta, co nie ma pojęcia, ale widzę to tak:
1)Przecież POwcy nigdy nie zamierzali budować dróg, tylko zamierzali MÓWIĆ, że zamierzają budować drogi i ten cel już jest osiągnięty, bo mówili.
2)Nie ma sensu budowania infrastruktury w Polsce wschodniej (B), gdyż Białruś do Unii się nie wybiera, Ukraina się wybiera, ale Unia jej nie chce, A Rosja im nie pozwoli, Litwini i Rosjanie nas nie lubią, w tym regionie mamy właściwie tylko trzy znaczące miasta: Rzeszów, Lublin i Białystok, które nie mają potrzeby łączyć się ze sobą infrastrukturą, tym bardziej, że w perspektywie 10 najbliższych lat Polska B będzie się zajmowała hodowlą i pasterstwem (do tego doprowadzą wyżej wymienione czynniki) i łatwiej dzięki temu będzie rozwinąć się finansowo i gospodarczo Polsce zachodniej (A).
3)za wczesnie na budowę dróg, bo do roku 2012 one się rozlecą. Żeby się nie rozleciały trzeba położyć kilka warstw, ale to kosztuje i wtedy pieniądze wydarte a Unii na ten cel mogą nie wystarczyć na kampanię wyborczą kandydata PO, a jak się położy jedną warstwę w październiku 2011, to ona rozleci się dopiero w lutym 2013, czyli po ME
4) PO wyłania nowego kandydata na prezydenta. Ktokolwiek by to nie był, będzie deklarował przyśpieszenie budowy infrastruktury ba, obieca to nawet PiSowsko-klerykalnej Polsce wschodniej B i w ten sposób złapie sporo głosów.
Reasumując: POwcom wg tych założeń budowa dróg na euro idzie jak z płatka, a problem mają ci, co wierzą w deklaracje. Pogadajmy o tym, kręci mnie ten temat mocno.
dominisia / 79.191.12.* / 2010-02-10 09:20
Napiszę to jeszcze raz: To niepojęte jak ktoś kto jedynie ogląda wiadomosci wieczorne lub słucha tylko serwisów informacyjnych, ma czelność zabierać głos na forum Money.pl. Tu wymaga się od internauty pewnego zasobu wiedzy polityczno-ekonomicznej oraz jasno sprecyzowanych przekonań politycznych. Jak się tego nie posiada, to jak można popierać czy negować programy PiS lub PO? W wypowiedziach Twoich widać totalną olewkę i krytykanctwo. Proszę, zaproponuj coś w zamian! Opozycję i krytyczną postawę wobec jakiegoś ugrupowaqnia politycznego można jeszcze zrozumieć, ale NEUTRALNOSC i NIE WTRĄCANIE SIĘ to cecha swołoczy, konsumenta i ignoranta, który nie ma własnego zdania, czeka tylko na gotowe "gołąbki do gąbki" a Polskę niech budują za niego inni. Obraźliwe? A jak inaczej można nazwać kogoś kto nie popiera ani PiS ani PO, dwóch wpływowych i znaczących gospodarczo ugrupowań w Polsce. A co? Może jeszcze nie pójdziesz na wybory, a będziesz ględził na forum?
ździcho / 87.205.157.* / 2010-02-12 09:45
Będę ględził. A jeżeli chodzi o Twoje wypowiedzi to mój komentarz brzmi nastepująco: Ależ tak! Ależ oczywiście! Ależ a jakżeżby nie! Tyle, że akurat tutaj rozmawiamy o futbolu, a Ty jak zwykle obracasz to w PiS i PO. Podejrzewam, że gdyby ktoś tu zapodał temat: "Znaleziono pewne dowody na istnienie prymitywnych form życia na Marsie" to Ty z pewnością napisałabyś: "Jezeli te dowody potwierdza PiS, to jest to prawda, a jeżeli PO jest to kłamstwo. Wiesz co? Zapodaj na tym forum zupełnie nowy temat i ztytułuj go: "Ja mam zawsze rację", przy czym nie interesuje mnie czyś Ty Prawica, czyś Ty lewica. Odpiszę i będę kontrował wszystkie twoje tezy.
P.S. Czy jesteś ładna?
G.K.V / 2.83.192.* / 2010-10-25 17:18
Gratuluje rywalki,jesli jest ladna tak jak mowi,to szkoda Twojego czasu.Zgadzam sie z Twoimi wypowiedziami,mimo iz mieszkam poza granicami kraju to chetnie czytam wszystkie wypowiedzi na forum.Otrzymuje codziennie informacje co sie dzieje w Polsce i szczerze powiem ze nie ciagnie mnie aby wrocic,tylko prosze mnie nie nazywac egoistka,ja poprostu nie umialaabym zyc juz w tak dramatycznym kraju jakim jest Polska-przepraszam.
dominisia / 83.7.44.* / 2010-02-12 14:54
No to właśnie wylazło z ciebie to co w tobie siedzi!
dominisia / 83.7.38.* / 2010-02-09 14:47

PiSowsko-klerykalnej Polsce wschodniej B
Przepraszam najmocniej, a w jakim kontekście to słowotwórstwo? Proszę jaśniej!

Najnowsze wpisy