Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Związkowcy, zbawcy narodu. Takie będą ich emerytury

Związkowcy, zbawcy narodu. Takie będą ich emerytury

Wyświetlaj:
Wapniak / 2013-03-17 15:22 / Tysiącznik na forum
O ile pamiętam, już zbawili...
Mały485 / 178.43.159.* / 2013-03-17 13:41
Cholerni hipokryci, powinni ich zamknąć, żerują na zwykłych ludziach !!!!
realista / 164.126.226.* / 2012-04-13 13:34
Solidarność do dzisiaj jeden wielki SH----t!!!
andy2024 / 83.18.109.* / 2012-04-13 09:55
"przecież to nie rząd będzie w największych tarapatach, gdy posypią się finanse publiczne, tylko ludzie" - czy ja wiem, jeśli powieszenie na drzewie lub szubienica nie będzie dla nich tarapatem to ich sprawa, bo zapewne to ich czeka za sprawną politykę rządu, która "przej..." nasze pieniądze.
ze Śląska / 89.77.190.* / 2012-04-03 02:05
jeszcze odnośnie związkowców - wyliczyłem ile kosztuje mnie utrzymanie związków, podzieliłem to na ilość pracowników w zakładzie i spytałem sie ich czy nie zechcieliby takiej podwyżki ale warunek był oczywisty - efekt nie trudny do odgadnięcia
RUMCAJS ZBÓJNIK / 95.50.99.* / 2012-04-13 10:24
kolego a jak teraz finansujesz partie [w podatkach ]które działają przeciw tobie to jest w porządku,płacisz składki zdrowotne a i tak musisz iść prywatnie do lekarza to cię nie bulwersuje?
Ja nie należe do zwiazków ale inie krytykuję bo wiem że coś mogą pomóc
ze Śląska / 89.77.190.* / 2012-04-03 01:57
w moim zakładzie jest sporo pracowników po 67 roku, praca jest dosyć uciązliwa ale dają sobie radę; ale głownym powodem że zatrudniam ich bo nie muszę za nich płacić składki emerytalnej
wollny / 87.206.240.* / 2012-03-30 20:46
zwiazki zawodowe to zwiazki otumanionych i zgłupiałych baranów, którzy o ekonomii mają takie pojęcie jak kura o kosmosie
RUMCAJS ZBÓJNIK / 95.50.99.* / 2012-04-13 10:02
mistrzu jak w 80 latach istniały zwiazki i obalały ustrój wtedy nie było takich mądrali jak ty i redaktorków co by krytykowali tą organizacje
a dziś jeśli o COŚ walczą dla zwykłego człowieka to się ich krytykuje
Dlaczego nie napiszesz o rządzących co obiecywali że zlikwidują dofinansowanie partii a teraz im od tego daleko a przecież to oni są największymi pasożytami tego narodu
A zanim coś napiszesz to walnij sie w ten głupi łeb to boże szare komórki zaczną myśleć
lolo929 / 80.48.211.* / 2012-03-29 22:45
na samych usługach daleko nie zajedziemy, jak tyko coś nowego się otwiera to jakiś bank lub sklep albo usługi transportowe - a co oni produkują jakie dobro tworzą z tego nie będzie wzrostu gospodarczego. Rozgrabili Polskę (Balcer i inni) wyprzedali zakłady, doprowadzili do ich upadku i teraz niema zakładów w Polsce, zostało ich zaledwie kilka. Inni (Niemcy, Francja,nawet Czechy) produkują samochody, statki i inne dobra a my co - PO-wców proukujemy. To wszystko niedługo runie lub pęknie jak bańka mydlana i ludziska wyjda na ulicę. Będzie głó i bieda
gratka / 83.9.169.* / 2012-03-29 09:13
Tu reforma emerytalna nic nie pomoże. Potrzebne są gruntowne zmiany w prawie, wzmocnienie gospodarki, odbudowanie przemysłu. Tylko zwiększenie produkcji, a co za tym idzie exportu może spowodować poprawę. Tylko wtedy młodzi przestaną wyjeżdżać z kraju za pracą i tylko wtedy gdy będą mieli zapewnioną pracę i płacę będą mieli dzieci. Tylko wzrost ilości ludzi pracujących może uratować ten system, w innym wypadku niezależnie od tego jak daleko będziemy odsuwali emerytury i tak będą one głodowe lub nie będzie ich wcale. Tylko gwałtowny wzrost ilości8 miejsc pracy może coś pomóc. Co z tego że 66 latek będzie musiał pracować jak nie starczy mu sił ani zdrowia. Wiadomo że swojej pracy nie będzie wykonywał tak jak ktoś młody, więc pracodawcy będą ich unikali jak ognia. Młodzi już teraz mają z tym problemy i wyjeżdżają "za chlebem" żeby już nigdy nie wrócić, chyba że w odwiedziny. Będziemy pracować jak długo się da, a potem zostanie bezdomność, opieka społeczna, głód i wstyd
RUMCAJS ZBÓJNIK / 95.50.99.* / 2012-04-13 10:07
zgadzam się z tobą , tylko jak widzisz te cwaniaczki z rządu o tym zapomnieli bo oni o nic nie muszą sie bać ,przecież tłumaczą że to my ich wybraliśmy
uenie / 78.31.155.* / 2012-03-29 00:57
Członkom PZPR, UB, SB, KC, ORMO , TPPR SD, ZSL,SD, PPR, NKWD,Informacji Wojskowej, kadry zawodowej wojska

PRL i.t.p Emerytury winna płacić Rosja,jeśli nie zechce to opieka społeczna winna rozważyć

możliwość udzielenia im zasiłków. To rozwiązanie odciążyło by budżet
strzellec / 87.206.240.* / 2012-03-30 20:52
jak widać wiara w cuda w otępiałym narodzie istnieje! ze swojej strony proponuję dodać agentów Tomków, prokuratorów Święczkowskich i całą masę takich spasionych darmozjadów, którzy są przekonani a słuszności spraw , którymi się zajmują!
rewolta / 95.160.112.* / 2012-03-28 20:50
cóż za różnica czy dostaną 3 czy 4 tysiące... skoro teraz mają ok 10 tys, to stać ich żeby sobie odłożyć na starość.. To samo dotyczy Tuska i całej rzeszy ludzi, którzy decydują o naszym życiu..
A co z tymi co zarabiają ok 2 tys. albo i mniej. Będziemy wymierać powoli z głodu, z braku odpowiedniej opieki medycznej, na ulicy bo nie stać nas będzie na opłacenie czynszu... itp. Ile pieniędzy zabiera nam się z wypłaty. Albo powinny byc dobrze zainwestowane, żeby człowiek dostał godziwą emeryturę, albo nie powinni nam potrącać wcale. A politycy prowadzą swoje gierki byle bliżej koryta -nie ma nikogo, kogo naprawdę obchodziłby nasz los.
Proponuje powstanie narodowe. Jest nas wystarczająco dużo, tych którym ta sytuacja nie odpowiada.
RUMCAJS ZBÓJNIK / 95.50.99.* / 2012-04-13 10:13
Jest różnica, bo oni próbują o nas walczyć a Tusk
wręcz przeciwnie
cc33 / 89.79.221.* / 2012-03-28 18:27
trzeba dyć chrym na umyśle aby nie widzieć , że bez reformy wszystko piźnie w łep.
jakotakoliczy / 31.178.127.* / 2012-03-28 16:31
trzeba być skończonym idiotą, aby wierzyć, że "Wszyscy w ZUS-ie mamy zapisane na kontach świadczenia, z nich muszą nam wypłacić emerytury.".
Co do zarobków pracowników money.pl- o ile mi wiadomo, jest to prywatny portal. Nie ma obowiązku spowiadać się przed wścibskimi forumowiczami.

Trzeba być naiwniakiem, żeby wierzyć, że wszelkiej maści związkowcy walczą o coś innego, niż własny tyłek.

Trzeba nie umieć liczyć, żeby wierzyć w emerytury zusowskie....
gazeta240 / 2012-03-28 13:56
Ponawiam prośbę do szefów Money.pl o ujawnienie swoich zarobków. Jak na razie to jedyną odpowiedzią jest zmniejszenie artykułu z "wielkiej wiadomości" do wiadomości składanej prawie że nonparelem czyli najmniejszą czcionką z możliwych. Czyżby temat zarobków przestał już być tak fascynujący?
gazeta240 / 2012-03-28 13:25
A może tak aby nie być posądzonym o stronniczość najpierw szefowie portalu Money.pl przedstawili swoje zarobki? Dodam, że nie należę do żadnych związków.
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy