Forum Spółki giełdowe Open Finance SA w upadłości

Zysk netto Open Finance wzrósł do 25 milionów złotych

Zysk netto Open Finance wzrósł do 25 milionów złotych

Wyświetlaj:
dfdfffdfdf / 85.219.156.* / 2012-08-09 11:40
Też byłem u nich i nie tylko.
To była totalna porażka, oferty nieaktualne, w bankach gdzie dostaja największa prowizję.
Teraz kredyt załatwiam sam i jestem bardzo zadowolony.
izapomoc / 2012-08-10 12:27
Ja jestem doradcą i załatwianie kredytów jest płynne i bardzo mocno odciążam Klienta, oferty są zawsze aktualne.

Więc myślę, że nie warto generalizować - tu bardziej chodzi o osobę na jaką sie trafi, na ile jest profesjonalna i jakie ma podejście do Klienta.
Michał kfiat / 89.73.137.* / 2012-08-09 11:03
Zapomnijcie o nich. Mój przyjaciel doradził mi prosty sposób na kredyt gdy byłem w trudnej sytuacji. "Doradca" w open finance wmawiał mi przez 2 m-ce, że w mojej sytuacji to tylko getin. Potem dostałem propozycję na takich warunkach, że chyba w providencie byłoby taniej. Na koniec za radą przyjaciela poszedłem do PKO BP który w powszechnej opinii jest dla emerytów (ja mam 35 lat). Dostałem kredyt na rozsądnych warunkach i bez łaski, potraktowali mnie całkiem normalnie. Dziś jak mijam placówkę owych doradców to mam ochotę im nawymyślać. To są zwykli AKWIZYTORZY getinu a nie doradcy, nie dajcie się nabrać reklamie.
izapomoc / 2012-08-09 11:15
Michał kfiat, dzieje się tak bo doradcy z Open Finance są z tzw grupy Czarneckiego czyli mają określone banki etc w swojej ofercie. Doradzają ale w określonym zakresie swoich usług.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy