Forum Forum finansoweBanki

Zysk netto sektora bankowego. KNF podała nowe dane

Zysk netto sektora bankowego. KNF podała nowe dane

Wyświetlaj:
mieczman / 2013-09-03 17:45 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
To jest nasza największa dziura budżetowa! Nie dość,że powszechna lichwa! to forsa płynie do swoich za gramanicą /już wiesz gdzie/ a wadza się cieszy! bo tam jest i twoja krwawica i twoja? emerytura! hay.
krzych89639 / 80.50.143.* / 2013-09-02 13:09
może by tak wzorem Horwacji i Węgier kredyty CHS przewalutować na PLN po cenie pierwotnej? Banki już chyba zarobiły odpowiednio....
Michał897 / 83.19.183.* / 2013-09-02 14:57
*Chorwacji oraz CHF jeżeli już

I dlaczego przewalutować
Przecież ludzie wiedzieli jaki kredyt biorą i w większości zdawali sobie sprawę z ryzyka kursowego (choć zapewne oczekiwali spadku kursu)
Czy ja skoro mam kredyt w złotówkach mam się domagać spłaty odsetek bo jeszcze niedawno temu przez wysokie stopy procentowe rata była zdecydowanie wyższa niż przy kredycie w CHF?
A gdyby kurs CHF spadł to czy ludzie krzyczeliby że kurs jest za niski...
ekono_mistrz / 213.76.179.* / 2013-09-02 12:59
Kryzysowe półrocze a te krwiopijcze instytucje mają się jak najlepiej za sprawą rządów liberałów, którzy pozawalają na transfer pieniędzy poza Polskę, bo przecież banki polskie nie są jak wiemy. Ja, przeciętny zjadacz chleba apeluję do rządzących, aby ograniczyli możliwości "dojenia" Polaków i polskich firm!!! Skończmy z przywilejami dla banków zmieniając prawo bankowe i ustawę o podatku dochodowym od osób prawnych!!!

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: