Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Coraz bliżej kolejnych miliardów z Unii. Negocjacje zakończone

Wkrótce Komisja Europejska powinna oficjalnie zaakceptować polski plan wydatków w ramach nowego unijnego budżetu, co sprawi, że będziemy mogli zacząć korzystać z przyznanych Warszawie 76 mld euro w ramach m.in. polityki spójności. - Negocjacje dotyczące Umowy Partnerstwa dobiegły końca. W tej chwili trwa procedura zmierzająca do tego, żeby KE zatwierdziła polski plan, co pozwoli zatwierdzić konkretne programy, a później uruchomić nabory wniosków i rozpocząć inwestycje. Te środki mają ogromne znaczenie. Dzięki nim powstaje nowoczesna infrastruktura i inwestujemy w czystą energię - mówił w "Money. To się liczy" Przemysław Kalinka z Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.
0
0
75
Podziel się
Komentarze (75)
zobacz więcej komentarzy (75)
KOMENTARZE
(75)
suweren
miesiąc temu
Ani grosza dla złodziej!!! Już nie pamiętacie jak flagę Uni nazywano szmatą i wynoszono z urzędów? Nie pamiętacie słów jak nas okradacie i jaką zgniliznę moralną sobą reprezentujecie? Nie wolno wspierać despotów. Tu jest wschód, mała Rosja i europejska Korea Północna .....
wyborca
miesiąc temu
handlarz dzialek od biskupa znowu oklamuje polakow........jest juz mistrzem w klamstwie.........
Antek Cwaniak
miesiąc temu
Przecież to jest tylko pożyczka, do tego regularny szantaż z UE a nierząd na kolanach i oddaje kolejne części suwerenności. Zapomnieli dodać, że Morawiecki nas sprzedał i zgodził się na nakładanie na Polaków podatków z poziomu UE. W skrócie hańba i zdrada.
Złodziejetysi...
miesiąc temu
POLSKA DOSTANIE KPO OD UE ALE JAK TUSK I PO POWRÓCI DO WŁADZY
unijna propag...
miesiąc temu
W Przeliczeniu na jednego mieszkańca Polski to jest raptem ok 4000 zł . To jest pożyczka którą później spłacimy kilkukrotnie . Śmiech na sali i nic więcej.
...
Następna strona