Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
18.02.2019 12:21

Coinquista chce pozyskać 4 mln zł w crowdfundingu udziałowym na Beesfund

Coinquista rozpoczęła crowdfunding udziałowy we współpracy z platformą Beesfund, w ramach którego chce pozyskać 4 mln zł, podała spółka. W przyszłości spółka planuje debiut na giełdzie.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Spółka wystawia na sprzedaż 20% akcji. Koszt jednej akcji to 16 zł, a wysokość minimalnej inwestycji ustalono na 48 zł" - czytamy w komunikacie.

Coinquista planuje zainwestować zebrane fundusze w pozyskiwanie nowych użytkowników i dalszy rozwój produktu - planowane są dodatkowe funkcje oraz aplikacja mobilna.

"Wszyscy akcjonariusze otrzymają tokeny Coinquista Coin, uprawniające do handlu z niższą prowizją oraz do zniżek na dodatkowe produkty. Mogą również liczyć na dożywotnią priorytetową opiekę zespołu Coinquisty i możliwość handlu bez prowizji. Przy wyższych inwestycjach przewidziane są atrakcyjne bonusy, takie jak fizyczne nośniki portfeli kryptowalut" - czytamy dalej.

Coinquista to polska giełda kryptowalut i spółka wpisana do rejestru małych instytucji płatniczych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Coinquista jest rozwijana od 2017 roku - spółka dysponuje już ę produktem gotowym do sprawnego obsługiwania klientów. Giełda ma pozwolić na bezpieczny handel i przechowywanie kryptowalut. Pełną zdolność operacyjną Coinquista ma osiągnąć w kwietniu 2019 roku.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
27-02-2019

KrystianKryptowaluty to ciągły rozwój, który zmienił Świat finansów. Dobrze, że rodacy interesują się tym tematem, bo jak dla mnie to przyszłość.

27-02-2019

MarcinPod tymi "dodatkowymi funkcjami" kryją się rzeczy, o których nigdy wcześniej nie pomyślałbym że mogłyby działać w połączeniu z giełdą. Myślę że warto … Czytaj całość

26-02-2019

BogoGeneralnie Coinquista wygląda całkiem innowacyjnie. Rynek kryptowalutowy ciągle się zmienia, przyda się giełda, która będzie nadąża

Rozwiń komentarze (7)