Notowania

technologie
18.12.2019 14:38

DHL Express rozpoczyna współpracę z CD Projekt Red Store

Warszawa, 18.12.2019 (ISBnews) - DHL Express rozpoczął współpracę z oficjalnym sklepem studia CD Projekt Red, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Dzięki zawartej umowie europejscy klienci będą mogli oczekiwać swoich zamówień już następnego dnia roboczego. DHL Express zapewni również klientom liczne udogodnienia, jak choćby możliwość skorzystania z usługi On Demand Delivery - jedynego tego typu darmowego systemu zarządzania przesyłkami, który gwarantuje elastyczność przy wyborze dogodnego terminu i miejsca odbioru, co znacznie zwiększa skuteczność procesu pierwszego doręczenia przesyłki" - czytamy w komunikacie.

Na początku maja CD Projekt Red, twórcy serii gier o Wiedźminie oraz gry "Cyberpunk 2077", uruchomili oficjalną platformę e-commerce.

"W każdym podejmowanym przez nas działaniu dbamy o jak najwyższą jakość obsługi klientów, a w przypadku projektów o zasięgu międzynarodowym, sprawna logistyka ma ogromne znaczenie. Decyzja o współpracy z DHL Express jest dla nas kolejnym krokiem w kierunku zapewnienia naszym klientom jak najlepszej i najbardziej elastycznej obsługi" - skomentowała Aleksandra Jarośkiewicz z CD Projekt Red Store, cytowana w komunikacie.

"Wiemy, że CD Projekt Red podchodzi do jakości swoich produktów i usług bezkompromisowo, dlatego podjęcie współpracy przełoży się na jeszcze lepszą obsługę klientów. Cieszymy się, że będziemy mogli przyczynić się do rozwoju nowej platformy e-commerce" - powiedział VP ds. Sprzedaży i Marketingu w DHL Express Poland Edwin Osiecki, cytowany w komunikacie.

DHL jest globalną marką w branży logistycznej.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED - deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG - globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria "Wiedźmin", obecnie trwają prace nad "Cyberpunk 2077".

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
18-12-2019

QrierTak gwoli ścisłości: DHL Express juz kilka lat temu przekształcił się w DHL Parcel.

18-12-2019

DelliNo to odbiorcy będą musieli jeździć po punktach odbioru paczek... Nie było rzetelniejszej firmy? :(

Rozwiń komentarze (2)