Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

eSky.pl nawiązuje współpracę z Huawei

0
Podziel się

Warszawa, 22.04.2020 (ISBnews) - Firma eSky.pl została wybrana jako dostawca ofert lotów i podróży dla posiadaczy smartfonów Huawei w całej Europie, podano w komunikacie.

eSky.pl nawiązuje współpracę z Huawei
bErALaWd

"Spersonalizowane oferty podróżnicze eSky.pl już niebawem będą dostępne w Huawei Assistant, czyli kompleksowym serwisie ułatwiającym użytkownikom smartfonów dostęp do przydatnych usług i najnowszych informacji" - czytamy w komunikacie.

Jest to jeden z etapów współpracy pomiędzy tymi markami. Pierwszym z nich było pojawienie się aplikacji eSky w sklepie z aplikacjami Huawei AppGallery, podano także.

"Kolejny etap to udostępnienie spersonalizowanych ofert podróżniczych w Huawei Assistant, gdzie treści z aplikacji eSky zaciągane będą bezpośrednio do kart AI Tips. Dzięki integracji aplikacji eSky z usługą Huawei, osoby planujące podróż będą mogły szybko wyszukać najbardziej atrakcyjne połączenia lotnicze oraz w prosty sposób kupić bilety" - czytamy dalej.

bErALaWf

Następnym etapem rozwoju współpracy obu firm, będzie umożliwienie użytkownikom Huawei Assistant rezerwacji hoteli oraz wynajmu samochodów na całym świecie. eSky.pl będzie dostarczać treści aż w 29 różnych językach dla posiadaczy telefonów Huawei, wskazano także.

"Huawei Assistant jest już preinstalowany na smartfonach Huawei Mate 30 i Mate 30 Pro oraz smartfonach serii P40, sprzedawanych na europejskich rynkach, z najnowszą wersją autorskiej nakładki Huawei EMUI 10 (Huawei Assistant można też pobrać z Huawei AppGallery). Użytkownicy pozostałych urządzeń Huawei z EMUI 9.1 mogą pobrać Huawei Assistant poprzez stronę internetową" - podsumowano w informacji.

bErALaWG
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)