Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

expondo tworzy w Warszawie zespół, który ma wzmocnić globalny rozwój platformy

0
Podziel się:

Warszawa, 20.05.2019 (ISBnews) - expondo tworzy w Warszawie zespół, który ma za zadanie wzmocnić potencjał globalnego rozwoju platformy e-commerce, poinformował ISBnews jeden z założycieli Expondo Piotr Stach.

expondo tworzy w Warszawie zespół, który ma wzmocnić globalny rozwój platformy
bECTQvat

"Podjęliśmy nową inwestycję w Warszawie, gdzie od września do nowego biura w centrum miasta, przeniesie się nasz zespół specjalistów. Będą zajmować się m.in. rozwojem sklepów marek własnych poprzez wsparcie sprzedaży online oraz ich pozycjonowaniem na 28 rynkach, na których działa expondo" - powiedział ISBnews Stach.

Ocenił, że Polska jest ważnym i perspektywicznym rynkiem dla branży e-commerce, również w segmentach dedykowanych profesjonalistom.

"W ubiegłym roku zwiększyliśmy powierzchnie magazynowe i przenieśliśmy się do Nowego Kisielina pod Zieloną Górą. Ten region Polski ma nie tylko bogate zaplecze logistyczne, dogodne położenie, ale wciąż rozbudowywaną infrastrukturę przemysłowo-usługową sprzyjającą optymalizacji kosztów" - wskazał przedstawiciel spółki.

bECTQvav

Stwierdził, że sprawna i efektywna logistyka ma ogromne znaczenie w branży e-commerce, w której konkurencyjność cenowa i dostępność produktu jest kluczowym parametrem dla przedsiębiorców przy wyborze dostawcy online.

We wrześniu ubr. expondo podawało, że zwiększa obecność w Lubuskiem i rekrutuje ponad 100 pracowników w ramach planów ekspansji do USA, Nowej Zelandii i Australii.

Jak podawano wówczas, zespół expondo od 11 lat stabilnie buduje największą platformę sprzedażową marek własnych: Royal Catering, Goldbrunn, MSW Motor Technics, Physa, Stamos Welding, Steinberg, Ulsonix na 28 rynkach Europejskich. Od lat firma notuje 50% wzrost rok do roku i planuje dalszą europejską ekspansję zwiększając udziały w rynkach swoich czołowych brandów, wymieniono w informacji.

"Poszerzając horyzont i obecność expondo w Polsce, szukamy lojalnych i zaangażowanych specjalistów, mających ambicje realizowania odważnych i nieszablonowych działań. Wierzymy, że sukcesy osiągniemy dzięki połączeniu innowacyjnych pomysłów naszych pracowników, ich wysokiej motywacji oraz sprawnie funkcjonującej organizacji" - wskazał Moss.

bECTQvaB

Działająca od 2008 roku w Zielonej Górze firma expondo zajmuje się produkcją i sprzedażą specjalistycznych artykułów własnych marek dla profesjonalistów branż, takich jak HoReCa, przemysł i budownictwo, poszukuje: menadżerów, analityków, prawników, grafików, fotografów, kupców, magazynierów, specjalistów ds. kadr i płac, ekspertów sektora CSR oraz marketingu. Oferta skierowana jest do pracowników różnych szczebli: asystentów, specjalistów, kierowników i dyrektorów.

Sebastian Gawłowski

bECTQvaW
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)