Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Fundusz Pollen Street Capital przedłużył zapisy w wezwaniu na PCM do 24 IV

0
Podziel się:

PSC III, LP - fundusz zarządzany przez Pollen Street Capital Limited - zdecydował o przedłużeniu zapisów w wezwaniu na akcje Prime Car Management (PCM) do 24 kwietnia do godziny 12:00 wobec wcześniejszego terminu 15 kwietnia, podał wzywający.

Fundusz Pollen Street Capital przedłużył zapisy w wezwaniu na PCM do 24 IV
bEKsZkbp

"Wzywający i podmiot nabywający akcje [...] niniejszym informują o wydłużeniu terminu składania zapisów w wezwaniu. Wydłużenie terminu przyjmowania zapisów związane jest z podjętymi działaniami mającymi na celu spełnienie pozostałych niespełnionych warunków wskazanych w pkt 30 wezwania" - czytamy w komunikacie.

W związku z tym zmianie uległy terminy przeprowadzenia wezwania:

- data zakończenia przyjmowania zapisów: do godziny 12.00 czasu środkowoeuropejskiego letniego (CEST) 24 kwietnia 2019 r.

bEKsZkbr

- planowana data realizacji transakcji na GPW: 29 kwietnia 2019 r.

- planowana data rozliczenia: 30 kwietnia 2019 r.

Jednocześnie wzywający poinformował o ziszczeniu się jednego z warunków wezwania.

"Wzywający i podmiot nabywający akcje niniejszym informują, że w dniu 9 kwietnia 2019 r. podpisali ze spółką umowę inwestycyjną określającą warunki inwestycji wzywającego w spółkę" - czytamy w materiale.

bEKsZkbx

PSC III, LP - fundusz zarządzany przez Pollen Street Capital Limited, ogłosił 20 lutego br. wezwanie na 100% akcji Prime Car Management (PCM) po cenie 20 zł za akcję. Podmiotem nabywającym akcje ma być PSC Bidco Limited. 25 lutego PSC III, LP zdecydował o podniesieniu ceny w wezwaniu do zapisywania się na sprzedaż akcji PCM do 23,25 zł.

Grupa Masterlease jest niezależnym podmiotem świadczącym w Polsce usługi leasingowe i usługi zarządzania flotą, tj. car fleet management. Jednostką dominująca grupy jest notowana na GPW od 2014 r. Prime Car Management (PCM).

bEKsZkbS
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)