Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Games Operators zlecił przygotowanie trzech dodatków do gry '112 Operator'

0
Podziel się:

Games Operators ma umowę na wydanie trzech płatnych dodatków (DLC) do gry "112 Operator", podała spółka. Planowane terminy premier DLC nie zostały jeszcze określone.

Games Operators zlecił przygotowanie trzech dodatków do gry '112 Operator'

"Zarząd spółki Games Operators informuje o podpisaniu z CreativeCode Marcin Wierzchoś umowy, której przedmiotem jest wykonanie na rzecz spółki dodatków (DLC) do gry o nazwie '112 Operator': DLC Utilities, DLC Water, DLC Outbreak" - czytamy w komunikacie.

Z tytułu realizacji umowy CreativeCode uprawniona jest do wynagrodzenia w stałej kwocie oraz określonego procentu zysków ze sprzedaży DLC, tj. po odliczeniu prowizji pobieranej przez dystrybutorów gier.

"W związku z tym, że wynagrodzenie CreativeCode jest uzależnione od ilości sprzedanych egzemplarzy DLC, na chwilę opublikowania raportu nie jest możliwe określenie ani oszacowanie jego wysokości. Planowane terminy premiery DLC nie zostały jeszcze określone" - czytamy także.

Gra "112 Operator" miała swoją premierę na platformie Steam 23 kwietnia 2020 r.

Games Operators to jeden ze znaczących producentów i wydawców gier komputerowych w Polsce. Spółka specjalizuje się w tworzeniu gier typu menedżer/symulator. Zespół Games Operators stoi za globalnym sukcesem gry "911 Operator" (gra stworzona przez Jutsu Games, obie spółki się połączyły). Spółka zadebiutowała na GPW w kwietniu 2020 r.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)