Notowania

finanse
15.04.2019 08:54

Inventionmed rozwiązał ofertę nabycia części obligacji Biochemia Investments

Warszawa, 15.04.2019 (ISBnews) - Inventionmed zawarł porozumienie ze spółką Biochemia Investments i częściowo rozwiązał ofertę nabycia obligacji serii B w ilości 14 tys. sztuk, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"W związku z faktem, że obligacje serii B nie zostały jeszcze przydzielone, zwrot środków nastąpił w wysokości równowartości wpłaconych środków, tj. Biochemia Investments sp. z o.o. zwróciła emitentowi kwotę 1,4 mln zł" - czytamy w komunikacie.

Mając na uwadze powyższe, w posiadaniu emitenta pozostaje 4 445 obligacji serii B o wartości emisyjnej 100,0 zł, a wartości nominalnej 110,00 zł, tj. o łącznej wartości emisyjnej 444 500,0 zł, o łącznej wartości nominalnej 488 950,0 zł, podano także.

"Przydział obligacji serii B jeszcze nie nastąpił. O przydziale obligacji serii B emitent poinformuje odrębnym raportem" - czytamy dalej.

InventionMed S.A. to notowana na NewConnect innowacyjna polska spółka technologiczna działająca w segmencie medycznym. Firma specjalizuje się w tworzeniu symulatorów medycznych w technologii wirtualnej rzeczywistości na potrzeby edukacji w dziedzinie dermatologii klinicznej i estetycznej. InventionMed rozpoczęło działalność w styczniu 2018 r.

Tagi: finanse, bankowość, chemia, farmacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz