Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

KE: Polska będzie sprowadzać obywateli UE z państw afrykańskich

2
Podziel się

Polska, podobnie jak inne państwa unijne, weźmie udział w sprowadzaniu obywateli Unii Europejskiej w ramach unijnego Mechanizmu Ochrony Ludności. Polacy mają zabrać chętnych do powrotu z terytorium terytorium Czadu, Sudanu, Nepalu i Malediwów, wynika z informacji Komisji Europejskiej (KE).

KE: Polska będzie sprowadzać obywateli UE z państw afrykańskich
bDUJMNQR

"UE nadal pomaga państwom członkowskim UE w repatriacji ich obywateli pozostających poza granicami z powodu wprowadzanych mechanizmów ograniczeń w krajach trzecich" - podała Komisja w komunikacie.

KE poinformowała, że za pośrednictwem unijnego mechanizmu ochrony ludności w ubiegły weekend Belgia sprowadziła 223 obywateli UE z Tunezji. Niemcy sprowadzają mieszkańców państw UE z Egiptu, Maroka, Tunezji, Filipin, Argentyny i Dominikany.

Łotewskie samoloty mają przywieźć obywateli państw UE z Gruzji, a Litwa - z Indonezji.

bDUJMNQT

Czechy mają zorganizować loty repatriacyjne z Egiptu, Wietnamu i Filipin. Wielka Brytania będzie sprowadzała Brytyjczyków i obywateli UE z Peru.

Unijny Mechanizm Ochrony Ludności objął repatriację 1381 obywateli UE z Wuhan, Japonii, Oakland, Maroka i Tunezji od początku wybuchu epidemii.

bDUJMNRu
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(2)
Ale
rok temu
Mechanizm ochrony ludności a kto ochroni tych co nie chcieli podróżować a zachorują. Jedyną szansą było zatrzymać przemieszczanie się a to bezwzględnie. W Chinach mają nowe przypadki które przyjechały do nich . Wirus ma więcej szansy na mutacje i rośnie w siłę
Wnikliwy...
rok temu
Lot do domu... Lot śmierci która zwiększy swoje szanse wśród zdrowych. Ludzie jak i przed szkodą, tak i po szkodzie wciąż głupi...