Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
31.01.2019 10:25

Movie Games zaprezentuje dziś na Steam nową grę Drug Dealer Simulator

Warszawa, 31.01.2019 (ISBnews) - Movie Games zaprezentuje dziś na Steam nową grę Drug Dealer Simulator, podała spółka. 

Podziel się
Dodaj komentarz

,,Nowy tytuł zostanie zaprezentowany poprzez stronę Steam. Premiera gry będzie miała miejsce jeszcze w 2019 r." - czytamy w komunikacie.

Drug Dealer Simulator to gra, w której gracz wciela się w postać człowieka zmuszonego do wejścia na złą ścieżkę życia i stawiającego czoła konsekwencjom, jakie za sobą niesie, podano także.

,,W ocenie emitenta tematyka gry popularna w popkulturze, jak i rozbudowane mechaniki gry mogą przełożyć się na wysokie zainteresowanie tytułem" - czytamy dalej.

Movie Games S.A. jest polską spółką założoną w 2016 roku przez Aleksego Uchańskiego, od 25 lat związanego z branżą gier komputerowych i Mateusza Wcześniaka, fana gier z doświadczeniem w sektorze finansowym. Inwestorami w spółce są PlayWay - producent i wydawca gier komputerowych notowany na GPW w Warszawie oraz Fundusz Stabilnego Rozwoju. Obecnie spółka zatrudnia kilkadziesiąt osób, które pracują nad ponad dziesięcioma produkcjami. Zespoły deweloperskie działają w biurach w województwach mazowieckim, wielkopolskim, małopolskim i na Śląsku.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz