Notowania

transport
09.05.2019 08:55

PCM: Cena w wezwaniu PKO Leasing odpowiada wartości godziwej

Prime Car Management (PCM) ocenił, że PKO Leasing, wzywający do zapisywania się na sprzedaż akcji spółki, nie przedstawił konkretnych informacji na temat strategicznych planów wzywającego wobec spółki, w związku z czym zdaniem zarządu treść wezwania i powyższe uwarunkowania nie pozwalają zająć jednoznacznego stanowiska w sprawie wezwania, podał PCM. Cena oferowana w wezwaniu (23,75 zł za akcję spółki) uznana została za godziwą.

Podziel się
Dodaj komentarz

"W treści wezwania wzywający nie przedstawił konkretnych informacji na temat możliwego wpływu wezwania na zatrudnienie w spółce, ani żadnych innych informacji, których treść odnosiłaby się do strategicznych planów wzywającego wobec spółki i ich prawdopodobnego wpływu na zatrudnienie w spółce oraz na lokalizację prowadzonej przez spółkę działalności. W związku z powyższym, zdaniem zarządu treść wezwania i powyższe uwarunkowania nie pozwalają zająć jednoznacznego stanowiska w sprawie wezwania oraz uznać, czy może ono wpłynąć negatywnie czy pozytywnie na interes spółki tak w aspekcie jej bieżącej działalności, jak i lokalizacji tej działalności, realizowanej strategii czy poziomu zatrudnienia" - czytamy w komunikacie.

Cena oferowana w wezwaniu wynosi 23,75 zł za akcję spółki. W ocenie zarządu, zaproponowana w wezwaniu cena akcji odzwierciedla wartość godziwą spółki, podano również.

Grupa Masterlease jest niezależnym podmiotem świadczącym w Polsce usługi leasingowe i usługi zarządzania flotą, tj. car fleet management. Jednostką dominująca grupy jest notowana na GPW od 2014 r. Prime Car Management (PCM).

Tagi: transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz