Notowania

finanse
22.01.2019 13:24

PFR OI FIZ i Bocim złożyły wniosek do UOKiK ws. utworzenia Valuetech Growth

Warszawa, 22.01.2019 (ISBnews) - PFR Otwarte Innowacje Fundusz Inwestycyjny Zamknięty oraz Bocim spółka z o.o. złożyły wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) w sprawie utworzenia wspólnego przedsiębiorcy pod nazwą Valuetech Growth spółka z o. o. ASI spółka komandytowo-akcyjna z siedzibą w Warszawie, podał Urząd. 

Podziel się
Dodaj komentarz

Wniosek wpłynął 21 stycznia, sprawa jest w toku.

"Zgłaszany zamiar koncentracji polega na utworzeniu wspólnego przedsiębiorcy pod nazwą Valuetech Growth spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ASI Spółka Komandytowo - Akcyjna z siedzibą w Warszawie przez PFR Otwarte Innowacje Fundusz Inwestycyjny Zamknięty oraz Bocim spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie" - czytamy w komunikacie.

PFR Otwarte Innowacje FIZ wraz z grupą kapitałową do której należy (grupa PFR) prowadzi działalność na rynku funduszy inwestycyjnych.

Bocim sp. z o.o. będzie prowadzić działalność związaną z zarządzaniem alternatywną spółką inwestycyjną (ASI).

"Valuetech Growth spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ASI Spółka Komandytowo - Akcyjna jest tworzona w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, działanie 2.2. tj. wspieranie transferu technologii, celem zapewnienia niezbędnego finansowania mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom na realizację projektów technologicznych w Formule Otwartych Innowacji" - podsumowano.

(ISBnews)

Tagi: finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz