Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
giełda
01.06.2020 09:43

Piontkowski: Dziś, jutro zastanowimy się, czy wznowić naukę w szkołach w czerwcu

Rząd zamierza przeanalizować dziś i jutro zasadność powrotu do prowadzenia zajęć dydaktycznych w szkołach w tym roku szkolnym, wynika z wypowiedzi ministra edukacji narodowej Dariusza Piontkowskiego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP)

"Dziś-jutro będziemy o tym mówili, bo trzeba już określić, co będzie działo się do końca roku szkolnego. Rzeczywiście, są tutaj plany, aby sprawdzić, czy jest w ogóle sens powrotu" - powiedział Piontkowski w rozmowie w audycji " Poranek Siódma9".

Według obecnie obowiązującego rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej (MEN), termin ograniczonego zawieszenia zajęć stacjonarnych w szkołach został przedłużony do 7 czerwca br.

Uczniowie mają zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Od 25 maja br. umożliwione zostały zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z elementami zajęć dydaktycznych dla dzieci z klas I- III szkoły podstawowej, również od 25 maja br. - konsultacje dla uczniów klas 8 i maturzystów. Natomiast od 1 czerwca br. - konsultacje dla uczniów z pozostałych klas szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Tagi: giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz