Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
aktualizacja

Prezes Unimotu: Prowadzimy zaawansowane rozmowy z kolejnym partnerem Avia Solar

0
Podziel się:

Grupa Unimot prowadzi zaawansowane rozmowy z partnerem, który zapewni marce Avia Solar szeroki dostęp do firm, poinformował prezes Unimotu Adam Sikorski.

Prezes Unimotu: Prowadzimy zaawansowane rozmowy z kolejnym partnerem Avia Solar
(Pixabay)

"Umowa podpisana z firmą Blachotrapez dotyczy klientów indywidualnych. Prowadzimy natomiast również bardzo zaawansowane rozmowy z partnerem, który zapewni nam szeroki dostęp do firm, jeszcze szerszy niż mamy jako Unimot, a przypomnę, że mówimy o ok. 3 tys. klientów spółki Unimot Energia i Gaz. Będzie ich znacznie więcej" - powiedział Sikorski w trakcie wideokonferencji.

Kilka tygodni temu prezes Unimotu informował, że grupa prowadzi negocjacje z trzema podmiotami, dotyczące współpracy w obszarze fotowoltaiki i marki Avia Solar. Pierwszym efektem tych rozmów jest podpisana dziś umowa z Grupą Blachotrapez.

Jak zapowiedział, kolejnej należy się spodziewać w najbliższych tygodniach.

Unimot specjalizuje się w obrocie olejem napędowym, biopaliwami, gazem płynnym (LPG), gazem ziemnym (w tym LNG) oraz energią elektryczną. Jako członek międzynarodowego stowarzyszenia Avia International, od 2017 roku rozwija w Polsce sieć stacji paliw pod marką Avia. W marcu 2017 r. spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW po przejściu z NewConnect. Spółka miała 4,45 mld zł skonsolidowanych przychodów w 2019 r.

energetyka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)