Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
13.05.2020 10:12

Sonka w zw. z pandemią przesunęła premiery mniejszych gier na III kw.

Sonka w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju postanowiła przesunąć premiery mniejszych gier, tj. "Hamster Bob", "Unlucky 7" oraz "Car Mechanic Flipper" na III kw. 2020 r., poinformowała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

Spółka zapewnia, że projekty nie zostaną porzucone, ale praca nad tymi grami zostanie zamrożona do czasu powrotu pracowników do biura.

"Wszystko zależy od sytuacji epidemiologicznej w kraju, ale mam nadzieję, że premiera naszych mniejszych projektów w III kw. br. jest realna. Należy podkreślić, że decyzja o zamrożeniu mniejszych projektów na czas epidemii wynika głownie z pobudek praktycznych. Gry te są na końcowym etapie, który często zajmuje najwięcej czasu. Charakteryzuje on się licznymi testami i rozważaniami nt. właściwych rozwiązań. Takie działania w warunkach pracy zdalnej pochłaniają znacznie więcej czasu" - powiedział prezes Rafał Sankowski, cytowany w komunikacie.

Jednocześnie studio finalizuje prace nad "Astro Bears DLC" i wersją azjatycką gry, które będą miały swoją premierę w III kw. Dodatkowo wciąż trwają prace nad grą "Farm Tycoon", która w ocenie spółki nie będzie odstawać od innych AAA gier ekonomicznych.

Sonka to producent gier, związany z giełdową grupą PlayWay. Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect w październiku 2019 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz