Notowania

finanse
14.08.2019 17:25

Tax Care złożył wniosek o otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego

Warszawa, 14.08.2019 (ISBnews) - Tax Care - podmiot pośrednio zależny od Idea Banku, złożył do Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy wniosek o otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego, podał Idea Bank. 

Podziel się
Dodaj komentarz

Pod koniec lipca Idea Bank informował, że Tax Care złożył wniosek o ogłoszenie upadłości w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy. Wówczas podano, że Tax Care podjął również działania zmierzające do sporządzenia wniosku o otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego, który zostanie złożony do sądu "w najbliższym czasie", zaś otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego będzie głównym celem działań zarządu spółki w nadchodzących tygodniach.

Złożenie wniosku i przygotowanie wniosku restrukturyzacyjnego wpisuje się w działania naprawcze grupy Idea Bank, wskazano również.

Tax Care prowadzi działalność na rynku usług księgowych.

Grupa Idea Bank specjalizuje się w usługach bankowych i finansowych dla mikro, małych i średnich firm. Akcje Idea Banku są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 2015 r. Aktywa razem banku wyniosły 20,47 mld zł na koniec 2018 r.

Tagi: finanse, bankowość, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
14-08-2019

obserwatorCzyli najwyraźniej wszystko idzie zgodnie z planem, zrobili jak zapowiedzieli

15-08-2019

PytamTo po co przysyłają mi oferty, skoro plajtują?

Rozwiń komentarze (2)