Notowania

technologie
09.11.2018 10:28

Agora prowadzi aktualnie kilka rozmów nt. akwizycji

Warszawa, 09.11.2018 (ISBnews) - Grupa Agory negocjuje potencjalne przejęcia z kilkoma podmiotami, poinformowała członek zarządu Anna Kryńska-Godlewska.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Negocjujemy z paroma podmiotami w ramach naszej strategii. Chodzi o koncepty rozrywkowe dla rodzin, czy B2B dla e-commerce. Nie podajemy zakresu czasowego ewentualnych transakcji" - powiedziała Kryńska-Godlewska podczas konferencji prasowej.

Prezes Bartosz Hojka zaznaczył, że w strategii zakładane są inwestycje rozszerzające obecność w segmentach, gdzie grupa jest już obecna.

"Informacje w kwestii EuroZet - śledzimy z ogromną uwagą jako istotny podmiot na rynku radiowym. Nie sposób jednak nie zauważyć, że temat jest w obszarze spekulacji i nie chcemy się do nich przyłączać. W domenie publicznej nie ma oficjalnej informacji potwierdzającej te spekulacje" - dodał prezes. 

Agora jest m.in. większościowym właścicielem sieci kin Helios, firmy Next Film, zajmującej się produkcją i dystrybucją filmową oraz wydawcą "Gazety Wyborczej" i czasopism. Grupa jest ponadto właścicielem trzech lokalnych radiostacji muzycznych i większościowym współwłaścicielem ponadregionalnego Radia Tok FM.

 

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz