Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ailleron ma umowę z Emirates National Bank of Dubai na wdrożenie LiveBank

0
Podziel się:
Ailleron ma umowę z Emirates National Bank of Dubai na wdrożenie LiveBank
bEJutmOJ

Ailleron podpisał z Emirates National Bank of Dubai kontrakt na wdrożenie platformy LiveBank, podała spółka.

"Po udanym Proof of Concept, w dniu 15 sierpnia 2016 r. został podpisany z bankiem kontrakt, którego przedmiotem jest instalacja platformy LiveBank - Wirtualnego Oddziału - w Emirates NBD w Dubaju" - czytamy w komunikacie.

Termin realizacji umowy to do 18 grudnia 2016 r.

bEJutmOL

Wartość kontraktu nie przekracza 10% kapitałów własnych spółki wg ostatniego opublikowanego skonsolidowanego sprawozdania finansowego Ailleron SA za I kwartał 2016 r., podano także.

"Podpisanie umowy z Emirates NBD ma strategiczny charakter dla spółki i perspektyw rozwoju produktu LiveBank w długim okresie" - czytamy dalej.

Zdaniem spółki, cnleży oczekiwać, że Emirates NBD jako jeden z liderów tego regionu wyznaczy trend kolejnych wdrożeń LiveBanku na Bliskim Wschodzie.

Emirates NBD jest największym bankiem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich pod względem sprzedaży i sieci oddziałów. W roku 2015 aktywa Banku przekroczyły 100 mld USD a zysk 1,5 mld USD. Bank posiada blisko 100 oddziałów w krajach Bliskiego Wschodu.

bEJutmOR

Ailleron (połączone firmy: Wind Mobile i Software Mind) jest ekspertem w budowaniu pionierskich produktów i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Produkty skierowane są zarówno do szeroko pojętego sektora finansowego, jak i telekomunikacyjnego oraz hotelarskiego. Flagowe rozwiązania firmy to m.in.: LiveBank, iLumio, czy Ringback Tones.

bEJutmPm
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)