Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Analitycy wycenili akcje AmRestu. Sprawdź, co zalecają

0
Podziel się:

Analitycy Erste Group, w raporcie z 14 czerwca, podnieśli rekomendację dla AmRestu do "akumuluj" z "trzymaj", jednocześnie wyznaczając cenę docelową dla akcji spółki na poziomie 93 złotych.

Analitycy wycenili akcje AmRestu. Sprawdź, co zalecają
(Marufish/CC/Flickr)

Analitycy Erste Group, w raporcie z 14 czerwca, podnieśli rekomendację dla AmRestu do _ akumuluj _ z _ trzymaj _, jednocześnie wyznaczając cenę docelową dla akcji spółki na poziomie 93 złotych.

Rekomendacja została wydana przy cenie 84,6 zł za jedną akcję spółki. Natomiast w piątek o 11.20 papiery AmRestu wyceniano na 82,02 zł.

_ - Wyniki I kw. 2013 roku były pod silnym wpływem kosztów rozwoju sieci La Tagliatella oraz ogólnego spowolnienia gospodarczego. Spodziewamy się poprawy sentymentu wśród konsumentów w kolejnych kwartałach, co powinno pozytywnie wpłynąć na sprzedaż like-for-like spółki oraz poprawę marż. Uważamy jednak, że wysoki CAPEX (głównie na rozwój sici KFC i La Tagliatella) dalej będzie wywierał presję na marże w latach 2013-2014 _ - napisano w raporcie.

Analitycy Erste Group spodziewają się, że w 2013 roku AmRest wypracuje 2,75 mld zł przychodów ze sprzedaży, 273,7 mln zł zysku EBITDA oraz 71,2 mln zł zysku EBIT.

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)