Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

ARP rozpoczęła cykl spotkań dla spółek Skarbu Państwa nt. możliwości współpracy

0
Podziel się:

Warszawa, 29.01.2018 (ISBnews) - Przedstawiciele blisko 20 spółek z udziałem Skarbu Państwa, reprezentujących branże: motoryzacyjną, chemiczną, transportową i przemysłową, uczestniczyli w pierwszym spotkaniu z cyklu warsztatów ARP Business Mixer, podała Agencja Rozwoju Przemysłu (ARP). Przedstawiciele spółek Skarbu Państwa prezentowali na nim działalność swoich firm i omawiali możliwe obszary współpracy. 

ARP rozpoczęła cykl spotkań dla spółek Skarbu Państwa nt. możliwości współpracy

Inicjatorem warsztatów jest Kancelaria Prezesa Rady Ministrów i Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Pierwsze spotkanie z cyklu odbyło się 25-26 stycznia w Baranowie Sandomierskim.

Inicjatorzy projektu podkreślają, że jego celem jest "poszerzanie współpracy biznesowej, a także skoordynowanie i spójna realizacja misji publicznej".

"Wymiana doświadczeń jest bardzo ważna w perspektywie możliwej współpracy. Szczególnie cenne jest rozmawianie o tym, co warto poprawić. Celem prowadzonych dyskusji jest przełamywanie takich barier. Wszyscy mamy określone zasoby, narzędzia czy możliwości. Dlatego warto się nimi dzielić i wzajemnie wspierać. Wyszukiwanie takich pól synergii pozwoli nawiązać efektywniejsze formy działania i z pewnością przełoży się na osiąganie większych sukcesów" - powiedział wiceprezes ARP Andrzej Kensbok, cytowany w komunikacie.

Kluczową rolę spółek Skarbu Państwa w Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju podkreślił Marcin Izdebski, wicedyrektor Departamentu Skarbu Państwa z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, podano także.

Na ten rok są zaplanowane jeszcze 3 cykle spotkań w ramach ARP Business Mixer.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)