Notowania

acp
15.06.2009 15:07

Asseco, Sygnity i Comarch popracują dla GUS

Do składania ofert w przetargu na operacyjną bazę mikrodanych, organizowanym przez GUS, zostanie zaproszonych pięć konsorcjów. W ich skład wchodzą m.in. takie spółki giełdowe jak: Asseco Poland, Sygnity, Comarch oraz Betacom i Wasko.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Yuri Arcurs/Dreamstime.com)

Do składania ofert w przetargu na operacyjną bazę mikrodanych, organizowanym przez GUS, zostanie zaproszonych pięć konsorcjów. W ich skład wchodzą m.in. takie spółki giełdowe jak: Asseco Poland, Sygnity, Comarch oraz Betacom i Wasko. Wartość zamówienia to 18,44 mln zł.

GUS do udziału w przetargu zaprosi konsorcja w składzie: - konsorcjum Hewlett-Packard Polska, Pentacomp Systemy Informatyczne i SAS Institute; - konsorcjum Asseco Poland, ABG i Asseco Systems; - konsorcjum Sygnity, Aram i Winuel; - konsorcjum Betacom, Wasko, PKP Informatyka oraz Bazy i Systemy Bankowe; - konsorcjum Comarch i GIS Partner.

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie, wykonanie i wdrożenie operacyjnej bazy mikrodanych dla potrzeb przeprowadzenia powszechnego spisu rolnego w 2010 r. oraz narodowego spisu powszechnego ludności i mieszkań w 2011 r., a także na potrzeby przeprowadzenia spisów próbnych.

Operacyjna baza mikrodanych ma być jednym z modułów programowych, który przy współpracy z innymi modułami ma umożliwić zgromadzenie i opracowanie danych zebranych podczas spisów.

Przetarg jest prowadzony w trybie procedury ograniczonej przyspieszonej.

* [ Notowania spółek na GPW ]( http://www.money.pl/gielda/gpw/akcje/ )
* [ Indeksy GPW w Money.pl ]( http://www.money.pl/gielda/indeksy_gpw/ )
* [ Indeksy giełd na świecie ]( http://www.money.pl/gielda/swiat/ )
* [ Notowania GPW bez opóźnień tylko w serwisie Mystock.pl ]( http://www.mystock.pl/ )
Tagi: acp, bcm, cmr, sgn, was, abg, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz