Notowania

technologie
27.07.2016 15:55

Black Swan Fund zainwestował w projekt telemedyczny Pelvifly

Podziel się
Dodaj komentarz

Black Swan Fund zainwestował w rozwój projektu telemedycznego Pelvifly, podano w komunikacie.

,,Grupa inwestorek skupionych w Black Swan Fund zainwestowała wspólnie w rozwój projektu Pelvifly, rewolucjonizującego terapię i profilaktykę funkcjonowania mięśni dna miednicy" - czytamy w komunikacie.

Projekt Urszuli Wójtowicz - PelviFly to rozwiązanie telemedyczne, które ma pomóc kobietom świadomie zadbać o własne ciało. Projekt od początku rozwijany jest przy współudziale zespołu inżynierskiego z Uniwersytetu w Stanford. Trening mięśni dna miednicy dedykowany jest różnym grupom celowym, np. przygotowującym się do ciąży, po porodzie, walczącym z nadwagą, będącym w okresie menopauzy, regularnie biegającym czy wyczynowo uprawiającym sport, podano w informacji.

Black Swan Fund przy Sieci Przedsiębiorczych Kobiet to inicjatywa, która łączy kobiety z pomysłami na biznes oraz inwestorów prywatnych, głównie panie. Pierwszy rok działalności to dwie sfinalizowane transakcje: InviPay i PelviFly. Do tej pory podczas pitchingów zostało przedstawionych 12 kobiecych startupów.

,,Cieszę się, że koncept inwestowania w kobiece startupy przyjmuje się na polskim rynku i że nasze działania edukacyjne zachęcają do inwestowania w ramach syndykatów także osoby pozbawione wcześniejszych doświadczeń inwestycyjnych" - powiedziała inicjatorka powstania Klubu Aniołów Biznesu przy Sieci Przedsiębiorczych Kobiet Kinga Nowakowska, cytowana w komunikacie.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, chemia, farmacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz