Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Budimex, Mostostal W. i Mirbud chcą budować fragment drogi

0
Podziel się:

21 wykonawców złożyło wnioski o dopuszczenie do przetargu na budowę drogi ekspresowej S7 Miłomłyn - Ostróda Północ. Wśród nich konsorcjum z Budimeksem, konsorcjum z Mirbudem oraz Mostostal Warszawa.

Budimex, Mostostal W. i Mirbud chcą budować fragment drogi
(Szelag/Reporter)

21 wykonawców złożyło wnioski o dopuszczenie do przetargu na budowę drogi ekspresowej S7 Miłomłyn - Ostróda Północ. Wśród nich konsorcjum z Budimeksem, konsorcjum z Mirbudem oraz Mostostal Warszawa - podała GDDKiA.

W postępowaniu przetargowym przyjęte zostały trzy kryteria oceny ofert. Oprócz ceny, jednym z kryteriów jest termin wykonania. Oznacza to, że wykonawca na etapie składania ofert będzie mógł zaproponować wykonanie zamówienia w terminie krótszym niż maksymalny - 23 miesiące, jednak nie krótszym niż 20 miesięcy. Do czasu realizacji nie wlicza się okresów zimowych. Trzecim kryterium oceny ofert jest okres gwarancji.

Spośród złożonych wniosków GDDKiA do końca października wybierze 20 wykonawców, do których zostaną wysłane zaproszenia do składania ofert cenowych. Na złożenie ofert cenowych wybrani wykonawcy będą mieli 40 dni.

Inwestycja polegać będzie na budowie 9,2 km odcinka dwujezdniowej drogi ekspresowej S7 wraz z budową dróg serwisowych, remontem wybranych dróg lokalnych, budową obiektów inżynierskich oraz obiektów ochrony środowiska. Maja powstać dwa węzły drogowe - _ Miłomłyn Północ _ i _ Miłomłyn Południe _.

giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)