Notowania

technologie
15.12.2017 09:02

Cena emisyjna akcji R22 została ustalona na 17,5 zł

Cena emisyjna akcji w ofercie publicznej R22 została ustalona na 17,5 zł za sztukę, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Zarząd spółki (w odniesieniu do ceny emisyjnej akcji nowej emisji) i akcjonariusze sprzedający (w odniesieniu do ceny sprzedaży akcji sprzedawanych), w uzgodnieniu z koordynatorem oferty oraz w porozumieniu ze współprowadzącym księgę popytu, ustalili cenę ostateczną akcji oferowanych na 17,5 zł za jedną akcję oferowaną" - czytamy w informacji.

Ostateczna liczba akcji w ofercie jest równa maksymalnej wielkości zapowiadanej w prospekcie i wynosi 5 201 596 walorów, w tym 3 500 000 nowo emitowanych akcji serii D i 1 701 596 akcji serii B, stanowiących do 15,93% udziału w kapitale zakładowym.

Spółka i akcjonariusze sprzedający ustalili także podział akcji - do inwestorów indywidualnych trafi 250 000 akcji, a do inwestorów instytucjonalnych - 4 951 596 akcji.

Jeżeli wszystkie akcje nowej emisji zostaną wyemitowane i objęte przez inwestorów, a akcjonariusze sprzedający (Jacek Duch, Jakub Dwernicki, Robert Dwernicki, Sebastian Górecki, Andrzej Dwernicki, Agnieszka Dwernicka-Piasecka, Robert Stasik) sprzedadzą wszystkie akcje sprzedawane, po przeprowadzeniu oferty akcje oferowane stanowić będą 36,7% kapitału zakładowego spółki i uprawniać do 5 201 596 ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu.

Według harmonogramu oferty, przyjmowanie zapisów w transzy inwestorów instytucjonalnych ma odbyć się 15-19 grudnia, a 20 grudnia - przydział akcji oferowanych. Zakładany pierwszy dzień notowania akcji praw do akcji na GPW to 28 grudnia 2017 r.

Strategia Grupy R22 zakłada dalszy rozwój organiczny oraz akwizycje w segmentach hostingu i omnichannel communication.

Grupa R22 to holding spółek technologicznych. Grupa koncentruje się na skalowalnych usługach oferowanych w modelu abonamentowym oraz SaaS (ang. Software as a Service), prowadząc działalność w ramach całego łańcucha wartości - od tworzenia własnych rozwiązań, przez ich utrzymanie od strony technologicznej, po kompleksową sprzedaż i obsługę klienta.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz