Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Echo Investment ma 20 mln euro i 2 mln zł kredytu z mBanku

0
Podziel się:
Echo Investment ma 20 mln euro i 2 mln zł kredytu z mBanku

Echo Investment zawarł z mBankiem umowę kredytową o wartości 20 mln euro i 2 mln zł na sfinansowanie końcowej fazy projektu biurowego Nobilis Business House, podała spółka.

Kredyt udzielony został na sześć lat.

"To dla nas pierwsza okazja do współpracy przy finansowaniu projektów nieruchomościowych z mBankiem pod nową nazwą. Dużo wcześniej BRE Bank SA finansował dla nas realizację dwóch obiektów handlowych. Kredyt pozwoli nam zrefinansować projekt Nobilis, który już niedługo udostępni swoje progi najemcom" - powiedział dyrektor Działu Finansowania Echo Investment Grzegorz Iwański, cytowany w komunikacie.

Nobilis Business House to nowoczesny biurowiec klasy A realizowany we Wrocławiu, obok Pasażu Grunwaldzkiego. Zakończenie jego budowy zaplanowano na lipiec br.

Echo Investment zrealizowało ponad 100 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni przekraczającej 1 mln m2. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie. Działa w budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na GPW.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)