Notowania

giełda
13.03.2018 10:29

ForFarmers złożyło do UOKiK wniosek ws. przejęcia kontroli nad spółkami Tasomix

ForFarmers N.V. złożyło wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) w sprawie przejęcia kontroli nad spółkami Tasomix, Tasomix 2, Tasomix Pasze oraz Kaboro, podał Urząd.

Podziel się
Dodaj komentarz

Wniosek wpłynął 7 marca, sprawa jest w toku. 

"Planowana koncentracja polega na przejęciu przez ForFarmers N.V. z siedzibą w Lochem, Holandia kontroli nad następującymi spółkami: Tasomix Sp. z o.o., Tasomix 2 Sp. z o.o i Tasomix Pasze Sp. z o.o., wszystkie z siedzibami w Biskupicach Ołobocznych, oraz nad Kaboro Sp. z o.o. z siedzibą w Myśliborzu, poprzez nabycie od p. Ireneusza Sobczaka oraz objęcie w podwyższonym kapitale zakładowym 60% udziałów w każdej ze wskazanych spółek" - czytamy w komunikacie.

ForFarmers jest firmą działającą na rynkach międzynarodowych, zajmuje się produkcją i sprzedażą pasz. Oferuje całościowe rozwiązania w zakresie pasz przeznaczonych dla konwencjonalnej i ekologicznej hodowli zwierząt.

Spółki Tasomix specjalizują się w produkcji i sprzedaży pasz i koncentratów do hodowli zwierząt (drobiu, trzody chlewnej, bydła i królików). Grupa dostarcza na rynek produkty o najwyższych parametrach, które w pełni spełniają potrzeby żywienia zwierząt, dbając o ich zdrowie i prawidłowy rozwój.

Tagi: giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz