Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Geotrans zawarł umowę na zagospodarowanie osadów z ChŚPWiK

0
Podziel się:
Geotrans zawarł umowę na zagospodarowanie osadów z ChŚPWiK
bEEdgpvV

Geotrans podpisał umowę z Chorzowsko-Świętochłowickim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji (ChŚPWiK) na zagospodarowywanie osadów ściekowych, podała spółka.

"Cieszy nas podjęcie współpracy z Chorzowsko-Świętochłowickim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji, kolejnym naszym ważnym klientem. Sukcesywnie wygrywamy przetargi na odbiór komunalnych osadów ściekowych, ubocznych produktów spalania, i rekultywację terenów, które niewątpliwie przyczyniają się do wysokiego wzrostu skali naszej działalności" - powiedział prezes Przemysław Weremczuk, cytowany w komunikacie.

Umowa została zawarta na odbiór, transport i zagospodarowanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych z Oczyszczalni Ścieków Klimzowiec w Chorzowie. W ostatnich miesiącach Geotrans wygrał przetargi w Cieszynie, Katowicach i Wrocławiu (zagospodarowanie osadów) oraz Krotoszycach (rekultywacja terenów zdegradowanych). Spółka rozwija także segment ubocznych produktów spalania, przypomniano.

bEEdgpvX

Geotrans jest firmą działającą na rynku ochrony środowiska, której działalność obejmuje zagospodarowanie odpadów poprocesowych, a w szczególności obsługę miejskich przedsiębiorstw wodociągów i kanalizacji w zakresie odbioru ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych oraz spółek z sektora energetycznego w zakresie odbioru i zagospodarowania ubocznych produktów spalania. Ponadto, Geotrans podejmuje rekultywacje terenów zdegradowanych oraz zamkniętych składowisk odpadów. Od sierpnia 2015 roku jest notowany na rynku NewConnect.

bEEdgpwy
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)