Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
17.08.2015 16:57

Gigantyczny kontrakt Atende z MON. Wartość to ponad 115 mln zł

- Wartość całego kontraktu to 115,4 mln zł brutto - podało Atende.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Atende)
Roman Szwed, prezes Atende

Konsorcjum S&T Services Polska, Atende oraz Compu zrealizuje umowę na dostawę sprzętu sieciowego wraz z usługami do Resortu Obrony Narodowej. Wartość całego kontraktu to 115,4 mln zł brutto - podało Atende.

"Konsorcjum (...) zrealizuje kontrakt na dostawę sieciowego sprzętu do rozbudowy i modernizacji sieci teleinformatycznych Resortu Obrony Narodowej. Umowa konsorcjum obejmuje również usługę migracji sieci w oparciu o dostarczony sprzęt, odnowienie wsparcia inżynierskiego oraz odnowienie serwisu producenckiego dla zastosowanego sprzętu" - czytamy w informacji spółki.

Atende zrealizuje przedmiot umowy w zakresie dostarczenia sprzętu sieciowego i oprogramowania wraz z usługami serwisowymi. Łączna wartość umowy pozyskanej przez konsorcjum firm to 115,4 mln zł brutto, z czego na Atende przypada 20,2 mln zł brutto, podano również.

Atende (dawniej ATM Systemy Informatyczne) dostarcza rozwiązania teleinformatyczne dla firm i instytucji. Specjalizuje się w trzech dziedzinach: sieci i bezpieczeństwa teleinformatycznego, wysokowydajnych systemów obliczeniowych oraz infrastruktury teleinformatycznej, szczególnie dla centrów danych. Jest liderem na rynku systemów gwarantowanego zasilania. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 207 mln zł w 2014 r.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz