Notowania

transport
04.11.2018 22:17

Groclin jest po wstępnych rozmowach z producentem ciężarówek

Groclin jest po wstępnych rozmowach ws. dostaw dla producenta samochodów ciężarowych, poinformował ISBnews prezes i największy udziałowiec Andre Gerstner. W jego ocenie, to szansa na "ciekawy i duży projekt".

Podziel się
Dodaj komentarz
(Materiały prasowe)
samochód

"Jestem po wstępnych rozmowach z jednym z producentów samochodów ciężarowych. Pracujemy nad projektem dostaw, ale nie do nowych aut. Będzie to wymiana poszyć w TIR-ach, które są już wykorzystywane. To bardzo ciekawy, duży projekt" - powiedział Gerstner w rozmowie z ISBnews.

Wczoraj Groclin podał, że zawarł warunkową umowę sprzedaży 51% udziałów w CADM Automotive za 42,5 mln zł na rzecz CADM Holdings, spółki zależnej od funduszu Abris Mid-Market Fund III LP. W komunikacie Gerstner wskazywał ponadto m.in., że spółka widzi swoją obecność też w segmencie samochodów ciężarowych. Prezes wyraził nadzieję na zawarcie umowy ws. pilotażowego projektu w tym obszarze jeszcze w tym roku.

Podstawowym przedmiotem działalności grupy Groclin jest produkcja i sprzedaż wyposażenia oraz akcesoriów samochodowych - poszyć foteli samochodowych w tkaninach, skórze naturalnej oraz poroflexie. Jego skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 293,5 mln zł w 2017 r.

Tomasz Chaberko

Tagi: transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz