Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Huawei otworzy swój pierwszy experience shop w Polsce w II półroczu

0
Podziel się:

Warszawa, 08.06.2018 (ISBnews) - Huawei Consumer Business Group Polska (Huawei CBG Polska) planuje otwarcie swojego pierwszego showroomu w formie "experience shop" w Warszawie w II półroczu, poinformował wiceprezes Huawei CBG Jim Xu.  

Huawei otworzy swój pierwszy experience shop w Polsce w II półroczu

"Miałem przyjemność założyć pierwsze biuro Huawei w Polsce. Nasz pierwszy biznes to była głównie infrastruktura. Teraz nasz główny biznes to urządzenia mobilne i to nie tylko smartfony, w których właśnie osiągnęliśmy pozycję lidera, ale również tablety, gdzie mamy ok. 40% rynku w Polsce" - powiedział Xu podczas spotkania z dziennikarzami.

"Cieszymy się, że nasze urządzenia są dobrze postrzegane przez Polaków i będziemy kontynuować tutaj nasze inwestycje. W II półroczu otworzymy pierwszy 'experience room' Huawei w Warszawie" - zaznaczył wiceprezes Huawei CBG.

Wskazał on, że Huawei rośnie na świecie w urządzeniach mobilnych bardzo szybko (z 50% dynamiki), co jest efektem tego że po latach inwestycji w R&D dostarcza klientom "znakomite urządzenia"

"P20 sprzedaje się lepiej o 100% lepiej od wcześniejszej serii. Teraz czas na wejście w niższe półki z modelami ze świetnym designem, ceną oraz naszymi technologie do masowych konsumentów" - podsumował Xu.

Huawei to czołowy podmiot w dostarczaniu najnowszych technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) na świecie.

media
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)