Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Hydrobudowa Polska ma dwa kontrakty za ponad 120 mln zł

0
Podziel się

Konsorcja, w których uczestniczy spółka, wygrała dwa przetargi jeden za 73 mln zł, drugi za 47,8 mln złotych.

Hydrobudowa Polska ma dwa kontrakty za ponad 120 mln zł
(Joyfull/Dreamstime)
bEiPDWid

Dwa odrębne konsorcja spółki budowlanej Hydrobudowa Polska podpisały dwa kontrakty naa łączną kwotę ponad 120 mln złotych.

Spółka podała, że na ponad 73 mln zł netto opiewa umowa zawarta z Urzędem Miejskim w Dąbrowie Górniczej, która dotyczy budowy infrastruktury wodociągowej i kanalizacyjnej w pięciu dzielnicach: Łęknice, Dziewiąty, Trzydziesty, Korzeniec i Wzgórze Gołonoskie. _ Hydrobudowa Polska zrealizuje to zadanie wspólnie z zależną Hydrobudową 9 oraz spółką KWG _ – czytamy dalej. Realizacja inwestycji ma się zakończyć jesienią 2013 r.

W poniedziałek drugie konsorcjum z Hydrobudową Polska na czele podpisało umowę na systemy do kontroli bezpieczeństwa pasażerów i bagażu w Porcie Lotniczym w Gdańsku. Kontrakt ten zostanie zrealizowany wspólnie z doświadczonymi krajowymi partnerami: firmą Atrem, specjalizującą się w automatyce przemysłowej, oraz spółką Dimark, zajmującą się m.in. projektowaniem, produkcją i montażem systemów transportu bagażu dla lotnisk. _ _

bEiPDWif

_ Wartość umowy, która zostanie zrealizowana w ciągu 18 miesięcy, wynosi 47,8 mln zł netto _ – podała firma.

Spółka budowlana Hydrobudowa Polska miała 31,11 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I poł. 2010 roku wobec 43,22 mln zł zysku rok wcześniej. Skonsolidowane przychody wyniosły 794,14 mln zł wobec 550,97 mln zł rok wcześniej.

bEiPDWil
bEiPDWiG
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)