Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
21.08.2017 13:49

iFun4all współpracuje z DJ2 Entertainment ws. ekranizacji gry 'Serial Cleaner'

Podziel się
Dodaj komentarz

iFun4all rozpoczyna współpracę z hollywoodzką firmą DJ2 Entertainment, której zadaniem będzie produkcja kinowa lub telewizyjna serialu albo filmu opartego na grze "Serial Cleaner", podała spółka.

"Hollywoodzka firma DJ2 Entertainment, zainspirowana klimatem, bohaterem i stylistyką 'Serial Cleaner' - najnowszej gry iFun4all - będzie poszukiwała chętnych do stworzenia i sfinansowania ekranizacji tego projektu oraz podejmie się skompletowania obsady. Firmy właśnie podpisały umowę o współpracy" - czytamy w komunikacie.

"Jesteśmy bardzo dumni z możliwości pracy z DJ2 Entertainment. Bardzo się cieszę, że nasza produkcja krótko po swojej premierze została zauważona przez znanego i liczącego się w branży producenta. Liczymy, że doświadczenie hollywoodzkiego studia zaowocuje pozyskaniem finansowania i produkcją ekranizacji Serial Cleanera. Jeśli znajdą się chętni DJ2 podejmie się produkcji projektu" - powiedział prezes iFun4all Michał Mielcarek, cytowany w komunikacie.

DJ2 Entertainment wynajduje nietuzinkowe IP w branży gier i współpracuje przy adaptacjach najciekawszych projektów. Studio aktualnie współtworzy duże hity growe - takie jak "Life is Strange", "Sleeping Dogs" i "Little Nightmares", podano w materiale.

"DJ2 uznało, że 'Serial Cleaner' to gotowy temat na ekranizację. Podoba im się zaproponowana przez nas stylistyka utrzymana w estetyce lat 70. XX wieku. Cieszę się, że naszą produkcją wpisujemy się w rosnący w siłę trend krzyżowania się gier wideo z filmem" - dodał Mielcarek.

"Serial Cleaner" to gra skradankowa. Głównym bohaterem jest tytułowy "czyściciel", specjalizujący się w sprzątaniu miejsc zbrodni - pozbywaniu się ciał, wyrzucaniu dowodów przestępstwa, usuwaniu śladów krwi, tuż pod okiem policjantów patrolujących teren. Gra zadebiutowała w lipcu br. na konsolach Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox One oraz na komputerach PC działających pod systemami operacyjnymi Windows/MacOS lub Linux. Wydawcą Serial Cleanera jest brytyjski Curve Digital (Curve Digital nie jest włączony do umowy iFun4all z DJ2 Entertainment).

iFun4all to niezależny producent gier wideo. Firma powstała w 2009 r. jako spółka córka Bloober Team. Od 2014 roku spółka tworzy gry z segmentu mid-core. Specjalizuje się w tworzeniu tytułów wykorzystujących "Real World-Data" - informacje ze świata rzeczywistego, które wpływają na rozgrywkę. Akcje spółki zadebiutowały we wrześniu 2016 roku na rynku NewConnect.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz