Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Indos wyemituje obligacje imienne serii G1 i H1 o łącznej wartości nom. 5 mln zł

0
Podziel się:
Indos wyemituje obligacje imienne serii G1 i H1 o łącznej wartości nom. 5 mln zł

Zarząd spółki Indos podjął uchwały w sprawie emisji obligacji imiennych serii G1 oraz emisji obligacji imiennych serii H1, o łącznej wartości nominalnej odpowiednio: 3 mln zł i 2 mln zł, podała firma.

"Przedmiotem emisji obligacji serii G1 będzie 15 mających formę dokumentu, niezabezpieczonych obligacji imiennych o wartości nominalnej 200 000,- zł każda, o łącznej wartości nominalnej równej 3 000 000,- zł. Obligacje będą oprocentowane w wysokości 7% w skali roku, odsetki wypłacane będą w okresach co 6 miesięcy. Wykup obligacji nastąpi w dniu 30 czerwca 2018 r." - czytamy w komunikacie.

Przedmiotem emisji obligacji serii H1 będzie 10 mających formę dokumentu, niezabezpieczonych obligacji imiennych o wartości nominalnej 200 000,- zł każda (tj. łącznie - 2 mln zł). Obligacje będą oprocentowane w wysokości 7 % w skali roku, odsetki wypłacane będą w okresach co 6 miesięcy. Wykup obligacji nastąpi w dniu 21 lipca 2018 r., podano także.

"Obydwie serie obligacji (G1 i H1) zostaną zaoferowane w trybie art. 33 pkt 2) Ustawy o obligacjach poprzez kierowanie propozycji nabycia obligacji do oznaczonego adresata w sposób, który nie stanowi oferty publicznej papierów wartościowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych" - napisano także w komunikacie.

Spółka nie planuje wprowadzać tych papierów do obrotu na rynku Catalyst.

Indos oferuje sektorowi MSP produkty finansowe w obszarze faktoringu, windykacji, finansowania oraz zarządzania wierzytelnościami. Obligacje spółki zadebiutowały na rynku Catalyst w 2012 r.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)