Notowania

technologie
29.11.2018 11:17

Klabater: Premiera gry 'We. The Revolution' zaplanowana na 21 marca 2019 r.

Gra "We. The Revolution" autorstwa studia Polyslash trafi do sprzedaży na platformie Steam 21 marca 2019 roku, podał wydawca gry Klabater. Gra w pierwszej kolejności zostanie wydana na PC, docelowo pojawi się także w wersji na Nintendo Switch.

Podziel się
Dodaj komentarz

"'We. The Revolution' to gra narracyjna, której akcja rozgrywa się w salach sądowych i na ulicach zrewoltowanego Paryża. Gracz wciela się w rolę sędziego Trybunału Rewolucyjnego, wydaje wyroki m.in. w sprawie zwykłych mieszkańców miasta i arystokracji. Musi jednak uważać, by samemu nie stać się wrogiem rewolucji - niewłaściwe decyzje mogą go kosztować utratę życia. Fabuła gry nie ogranicza się jedynie do sal sądowych, w tle toczonych rozpraw, główny bohater prowadzi życie rodzinne, a także bierze udział w skomplikowanej politycznej grze. Nietypowej dla gier scenerii towarzyszy równie unikatowa oprawa graficzna inspirowana neoklasycyzmem" - czytamy w komunikacie.

Produkcja w ostatnich miesiącach została zaprezentowana szerokiej publiczności na najważniejszych imprezach branżowych, m.in. na Gamescomie i Paris Games Week, podano również.

"Efektem tych prezentacji jest kilkadziesiąt entuzjastycznych zapowiedzi prasowych i opinii na temat tytułu, które ukazały się w mediach z całego świata. Jesteśmy przekonani, że 'We. The Revolution' ma olbrzymi potencjał, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dopracować grę w najmniejszym szczególe, zanim oddamy ją w ręce graczy" - powiedział szef marketingu spółki Klabater Łukasz Mach, cytowany w materiale.

Klabater to wydawca i producent gier założony przez CDP Sp. z o.o.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz