Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Klabater: Premiera gry 'We. The Revolution' zaplanowana na 21 marca 2019 r.

0
Podziel się

Gra "We. The Revolution" autorstwa studia Polyslash trafi do sprzedaży na platformie Steam 21 marca 2019 roku, podał wydawca gry Klabater. Gra w pierwszej kolejności zostanie wydana na PC, docelowo pojawi się także w wersji na Nintendo Switch.

Klabater: Premiera gry 'We. The Revolution' zaplanowana na 21 marca 2019 r.
bDZrXXBx

"'We. The Revolution' to gra narracyjna, której akcja rozgrywa się w salach sądowych i na ulicach zrewoltowanego Paryża. Gracz wciela się w rolę sędziego Trybunału Rewolucyjnego, wydaje wyroki m.in. w sprawie zwykłych mieszkańców miasta i arystokracji. Musi jednak uważać, by samemu nie stać się wrogiem rewolucji - niewłaściwe decyzje mogą go kosztować utratę życia. Fabuła gry nie ogranicza się jedynie do sal sądowych, w tle toczonych rozpraw, główny bohater prowadzi życie rodzinne, a także bierze udział w skomplikowanej politycznej grze. Nietypowej dla gier scenerii towarzyszy równie unikatowa oprawa graficzna inspirowana neoklasycyzmem" - czytamy w komunikacie.

Produkcja w ostatnich miesiącach została zaprezentowana szerokiej publiczności na najważniejszych imprezach branżowych, m.in. na Gamescomie i Paris Games Week, podano również.

"Efektem tych prezentacji jest kilkadziesiąt entuzjastycznych zapowiedzi prasowych i opinii na temat tytułu, które ukazały się w mediach z całego świata. Jesteśmy przekonani, że 'We. The Revolution' ma olbrzymi potencjał, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dopracować grę w najmniejszym szczególe, zanim oddamy ją w ręce graczy" - powiedział szef marketingu spółki Klabater Łukasz Mach, cytowany w materiale.

bDZrXXBz

Klabater to wydawca i producent gier założony przez CDP Sp. z o.o.

bDZrXXCa
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)