Notowania

technologie
17.08.2017 15:40

Konsorcjum NASK i Atende wezwane przez KG Straży Granicznej do podpisania umowy

Podziel się
Dodaj komentarz

Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa (lider konsorcjum, w skład którego wchodzą dodatkowo Atende, NASK S.A. i Integrated Solutions) została wezwana przez Komendę Główną Straży Granicznej do podpisania umowy w wyniku rozstrzygnięcia postępowania przetargowego "Rozbudowa systemu telekomunikacyjnego Straży Granicznej" część 1 zamówienia, poinformowało Atende.

"W ramach części 1 zamówienia wykonawca zrealizuje dostawę urządzeń sieciowych (wraz z gwarancją, oprogramowaniem i licencjami) do jednostek organizacyjnych Straży Granicznej oraz przeprowadzi szkolenia z obsługi dostarczonych urządzeń. Cena brutto złożonej oferty wynosi 44,5 mln zł, z czego cena za zamówienie podstawowe to 31,4 mln zł, a za zamówienie opcjonalne 13,1 mln zł" - czytamy w komunikacie.

Wynagrodzenie łączne przypadające dla Atende wynosi 17,3 mln zł brutto, z czego 14,1 mln zł brutto z realizacji zamówienia podstawowego, a 3,2 mln zł z realizacji zamówienia opcjonalnego, podano także.

Atende (dawniej ATM Systemy Informatyczne) dostarcza rozwiązania teleinformatyczne dla firm i instytucji. Specjalizuje się w trzech dziedzinach: sieci i bezpieczeństwa teleinformatycznego, wysokowydajnych systemów obliczeniowych oraz infrastruktury teleinformatycznej, szczególnie dla centrów danych. Jest liderem na rynku systemów gwarantowanego zasilania.

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz