Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
transport
04.01.2018 09:14

Krzysztof Sędzikowski został prezesem PESA Bydgoszcz

Rada nadzorcza PESA Bydgoszcz powołała na funkcję prezesa i dyrektora generalnego Krzysztofa Sędzikowskiego, poinformowała spółka. Wiceprezesem, dyrektorem finansowym został Andrzej Juszczyński.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Znam PESA od lat, w ostatnim czasie przygotowałem z zespołem program restrukturyzacji firmy. To przedsiębiorstwo z dużym potencjałem, doświadczeniem i kompetencjami w realizacji innowacyjnych projektów, które odniosło w ostatnich kilkunastu latach imponujące sukces. Teraz, gdy nadszedł trudniejszy czas potrzebny jest wspólny wysiłek zarządu i pracowników, ale także instytucji finansowych i inwestorów, by zapewnić dalszy rozwój firmy. Jestem przekonany, że PESA będzie odnosić kolejne sukcesy" - powiedział Sędzikowski, cytowany w komunikacie.

Celem wprowadzanych zmian kadrowych jest wzmocnienie zarządu w kontekście realizowanych w firmie procesów pozyskania inwestora oraz restrukturyzacji, podkreślono w materiale.

"Swoje funkcje pełnić będą nadal dotychczasowi członkowie zarządu: dyrektor marketingu Sławomir Piątek, dyrektor produkcji Sebastian Kamecki oraz dyrektor badań i rozwoju Arkadiusz Sobkowiak" - czytamy dalej.

PESA Bydgoszcz to największy polski producent pojazdów szynowych, zajmuje się także modernizacjami, naprawami i przeglądami taboru.

Tagi: transport, logistyka, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz