Notowania

o2o
06.10.2010 17:33

One-2-One chce wyemitować obligacje zamienne

NWZA One-2-One zwołane na 4 listopada podejmie uchwałę o emisji nie więcej niż 5 tys. obligacji s. E o łącznej wartości nominalnej nie większej niż 5 mln zł.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Gripas/Dreamstime)

NWZA One-2-One zwołane na 4 listopada podejmie uchwałę o emisji nie więcej niż 5 tys. obligacji s. E o łącznej wartości nominalnej nie większej niż 5 mln zł oraz warunkowym podwyższeniu kapitału w drodze emisji nie więcej niż 720 tys. akcji s. E w celu przyznania posiadaczom obligacji zamiennych prawa do objęcia akcji - wynika z projektów uchwał na walne.

Planowana emisja ma się odbyć z wyłączeniem w całości prawa poboru akcji s. E i obligacji dla dotychczasowych akcjonariuszy.Zarząd podał w uzasadnieniu do wyłączenia prawa poboru, że emisja obligacji oraz warunkowe podwyższenie kapitału zakładowego mają umożliwić dokapitalizowanie spółki zależnej Mobitrust, która znalazła się w fazie szybkiego rozwoju.

_ W świetle dynamicznych zmian rynku elektronicznej identyfikacji zapewnianej przez Mobitrust, One-2-One planuje również wzmocnienie personalne gwarantujące wykorzystanie tych szans rynkowych _ - napisano w komunikacie.

One-2-One chce też powołać i zasilić finansowo w pierwszej fazie rozwoju, fundusz inwestujący w segmencie nowych technologii.Fundusz ma być kierowany przez Piotra Majchrzaka. Mają zostać do niego wniesione spółki iFusion, Comtica, Mobitrust oraz Mobicert.

* [ Notowania spółek na GPW ]( http://www.money.pl/gielda/gpw/akcje/ )
* [ Indeksy GPW w Money.pl ]( http://www.money.pl/gielda/indeksy_gpw/ )
* [ Indeksy giełd na świecie ]( http://www.money.pl/gielda/swiat/ )
* [ Notowania surowców na świecie ]( http://www.money.pl/gielda/surowce/ )
* [ Notowania GPW bez opóźnień tylko w serwisie Mystock.pl ]( http://www.mystock.pl/ )
Tagi: o2o, giełda, wiadomości, gospodarka, giełda na żywo
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz