Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

OSM w Kole i OSM w Koninie złożyły do UOKiK wniosek w sprawie połączenia

0
Podziel się

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska (OSM) w Kole i OSM w Koninie złożyły wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) w sprawie połączenia, podał Urząd.

OSM w Kole i OSM w Koninie złożyły do UOKiK wniosek w sprawie połączenia
bEhfrrHF

Wniosek wpłynął 31 lipca, sprawa jest w toku

"Zgłoszenie dotyczy koncentracji Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Kole i Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Koninie w formie połączenia (art. 13 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 16.02.2007 roku o ochronie konkurencji i konsumentów)" - czytamy w komunikacie.

Połączenie nastąpi na podstawie przepisów prawa spółdzielczego, przy czym OSM w Kole będzie spółdzielnią przejmującą, a OSM w Koninie spółdzielnią przejmowaną, podano także.

bEhfrrHH

Uczestnicy koncentracji prowadzą działalność w zakresie produkcji wyrobów mleczarskich oraz skupu mleka. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole prowadzi skup mleka na terenie 5 województw - wielkopolskiego, łódzkiego, dolnośląskiego, opolskiego i kujawsko-pomorskiego, natomiast Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Koninie prowadzi skup mleka na terenie 3 województw - wielkopolskiego, śląskiego i świętokrzyskiego. Produkty łączących się spółdzielni są sprzedawane na terenie całej Polski.

bEhfrrIi
giełda
wiadomości
giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)