Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

PlayWay zobowiązał się do podniesienia kapitału Fishing Game

0
Podziel się
PlayWay zobowiązał się do podniesienia kapitału Fishing Game
bEpSnJmd

PlayWay zawarł ze wspólnikami Fishing Games umowę dotyczącą podwyższenia kapitału zakładowego Fishing Games z kwoty 33 tys. zł do kwoty 100 tys. zł, poinformowała spółka. Po podwyższeniu kapitału udział PlayWay w kapitale zakładowym Fishing Games będzie wynosił 80%, podano także.

"Zgodnie z postanowieniami ww. umowy, wspólnicy zobowiązali się do podwyższenia kapitału zakładowego Fishing Games z kwoty 33 tys. zł do kwoty 100 tys. zł poprzez objęcie nowych udziałów w podwyższonym kapitale zakładowym w zamian za wkład pieniężny w łącznej wysokości 67 tys. zł" - czytamy w komunikacie.

Umowa została zawarta pomiędzy wspólnikami Fishing Games tj. PlayWay, Jakubem Trzebińskim oraz Mateuszem Zawadzkim, podano także.

bEpSnJmf

"Nadzwyczajne zgromadzenie wspólników Fishing Games uchwaliło zmianę nazwy firmy poprzez zastąpienie dotychczasowej tj. Fishing Games" nową nazwą tj. Ultimate Games" - czytamy w komunikacie.

Wkład pieniężny wniesiony przez wspólników posłuży na dokończenie produkcji gry "Ultimate Fishing". Spółka Ultimate Games będzie specjalizować się w produkcji gier o tematyce wędkarskiej i myśliwskiej, podsumowano.

PlayWay S.A., który w październiku 2016 roku zadebiutował na rynku głównym GPW, to inkubator zespołów deweloperskich, które tworzą gry komputerowe i mobilne w oparciu o pomysły własne oraz pomysły opracowane w centrali spółki. Grupa współpracuje z ponad 40 zespołami twórców gier.

bEpSnJmG
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)